:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genç FebeLiLer dAqıLdı :D:D
~uqqaLa~
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne kadar güzel ve anlamlı bi resim Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin düşününce dimi WinkWinkWink

''Efsane geri dönüyor'' demek kii artık efsaneliği bitmiş tekrardan efsane olma yoluna girmişler WinkWinkWink bu birinci kelime...

İkinci kelime ise çok hoşuma gitti Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ORADA , BURADA MARATONDA WinkWinkWinkWinkWink

Biz GALATASARAYLILAR OLARAK ORADA BURADA MARATONDA DEÄžİLİZ YÜREKLERDEYİZ ORTALIK DEÄžİLİZ WinkWinkWinkWink

böyLe bişey var mı ya :yikildim:

gerçekLer acıı;

ama nasıL anLarsan öyle yorumLarsın sana kaLmış bişey Big Grin
Ara
~uqqaLa~
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biLdiqim tek $ey Hicbi$ey biLmediqimdir Tongue Big GrinBig Grind

burda gülüyo muyduk ?
Ara
The jøkéЯ™
İStersen aqLayaßiLirSin Bile kafana qÖre Wink
Ara
~uqqaLa~
ben GÜLÜP geçiyorum Wink
Ara
CReATuRE
Gülmeyi (!) bile beceremiyosun...Yazık...
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1ncisi burada 'Efsane'den kasıt,TRİBÜN !!

Evet bu aralar tribünlerimizden ses çıkmıyordu,bağıran sayısı çok azdı bunun sebebi de gruplaşmanın iyice artması ve herkesin kendi kafasına göre bir tezahürat yapmasaydı,

resimde gördüğün tribünlerde bunların hepsi bir aradaykendi,yani geri dönecek olan efsane bu BAÄžIRAN TARAFTAR Wink

2ncisi,

onu öyle anlamak bitek sana düşer,yorum yapmaya gerek yok tekrar oku derim sadece

Mert zaten burda benimde kastettiğim tribün zaten WinkWinkWinkWink iyi okursan anlarsın takım ile ilgili değil...

İkinciside öyle anlamak istiyorum ve öyle anladım benim açımdan bi sorun yok yani WinkWinkWinkWink
The jøkéЯ™
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben GÜLÜP geçiyorum Wink

anca GÜLÜP qecerSin Ztn Big GrinBig Grind
taßi insanın içi kan aqLarken qüLmesi ne Kadar qüLmek sayıLır orası tartı$ıLır Big GrinBig GrinTongue
Ara
djseninim
Fenerbahce yi bilen bilir sevende sever ben takımıma her zaman güveniorum ne olursa olsun
Ara
~uqqaLa~
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gülmeyi (!) bile beceremiyosun...Yazık...

sende anlamayı (!) beceremiyosun Sad daha da yazık Sad
Ara
~uqqaLa~
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anca GÜLÜP qecerSin Ztn Big GrinBig Grind
taßi insanın içi kan aqLarken qüLmesi ne Kadar qüLmek sayıLır orası tartı$ıLır Big GrinBig GrinTongue

içimin kan ağladığı yok çok güzel de gülerim hani Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:29 AM