:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genç FebeLiLer dAqıLdı :D:D
The jøkéЯ™
koymadı GSnin $ampiyOnLuqu ? Big GrinBig GrinBig Grind
Ara
~uqqaLa~
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:koymadı GSnin $ampiyOnLuqu ? Big GrinBig GrinBig Grind

anca snradan görmelere koyar Sad bana ve FenerBahçe'Li hç kimseye koycaını sanmıyorm Tongue
Ara
yüzsüzyüreq
Laa noLuyo bu taraftar gruplarına carsıda gıttı saten :Ç(SadSadSadSad
Ara
The jøkéЯ™
:yikildim:
Kücücük FenerLi CocukLAr biLe İnanmaz bu söyLediqine Tongue Big GrinBig Grind
Bi Sezon boyunca Konu$up Bi Anda SusturuLmaK Bi İnsanın Zoruna qitmiy0sa AncK FenerBahceLi denir zaten Big GrinBig Grind
Ayrıca Sonradan qÖrme oLduqunuz İcin ztn koymu$tur Tongue
nese Bu takım muhabbeti harßiden aRtk Sıkmaya ba$LadI .
Futbolun F Snden Cakmayan İnsanLarLa Bu KonuLarı k0nu$mayı SEvmiyorm Tongue.
ii qeceLer uqqaLa . Cewap yazarSanda Cewap atmıcam haßerin oLsn Big Grin
Ara
BiRiciGim
Arkadaslar Lütfen yapmayinn ya ben cok üzüluyom böle selereSad gene takim kavgasi olucak biri banlancak sonra kalbi kirilcak üfffSad mac icin kavgami edilir ya adi üstünde oyun belki anladim yok dogru ben bir bayanim ama iki kisi top kosturuyor birilerinden biri kazaniyor ve siz burda onun icin kavga ediyorsunuz sizin kavga etiniz adamlarin umrumda bile degilki adamlar ekmek parasini kazanmak icin yapior ama siz burda birbirinizi yiyorsunuzSad
the joker en iyisini yapiyosun bir daha cevap yazma tartismada cikmasin sadece sana demiyom üfff yaSad
Ara
CReATuRE
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende anlamayı (!) beceremiyosun Sad daha da yazık Sad

Ukkalalık yapmıcam bende susuyorum tartışmaya gerek yok...
BiRiciGim
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ukkalalık yapmıcam bende susuyorum tartışmaya gerek yok...

Aziz bosver senn ya büyüklük sende kalsinSmile
büyükümusun sen bizimSmile
Ara
FR€NzY
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilip bilmeden asparagas haber bu demek olsa gerek;

maratongfb.jpg

Efsane Tribün Dağılmadı !

23 Mayıs 2008 tarihli Milliyet Gazetesi'nde Yusuf Kobal imzalı "Kadıköy'ün efsane tribünü dağıtıldı!" haberi kısmen yanlıştır. GFB olarak 2008/09 sezonu itibariyle Maraton Tribünü'nde olacağımız doğrudur fakat Maraton Tribünü dışında yine Migros'da da GFB üyeleri olmaya devam edecektir. Maraton'a geçme isteğimiz tamamen grubumuzun kendi tercihidir yani haber başlığında vurgulandığı gibi herhangi bir zorlama ya da yaptırım uygulanması söz konusu değildir. Maraton'a geçme nedenlerimizin başında Migros'a kombine çıkarılmaması doğrudur. GFB olarak Migros'a kombine çıkarılması konusunda daha fazla ısrarcı olmadık ve Fenerbahçe menfaatleri doğrultusunda hareket ederek hem Maraton, hem de Migros Kale Arkası'nda yer alma kararı alarak tribünleri özlenen ve istenen havasına sokabilmek adına ilk olumlu adımı atmaya çalıştık. Kaliteli Türk Medyası'ndan (!) ricamız bu tip haberler yapmadan önce biraz daha araştırmacı olmalarıdır.
Saygılarımızla,

Genç FENERBAHÇELİLER

Wink

Asla olamazsınız ..!

ua_tribun.jpg
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:09 PM