:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parfüm Kokusunun Kalıcı Olması için ..
ÐŽeşaren

Düzgün parfüm kullanmak maharet talep ediyor.Eski zamanlardan beri parfüm uzmanlar bu konu üzerinde çalışıyorlar.Eski Yunan Filozofu Diogen parfümler ve kokular üzerinde çok çalıştı ve karara geldi ki parfümün ve kokuların en kalıcı yeri ayak altları yani taban oluyor ve herkese kokuları ayak altına sıkmağı tavsiyye ediyordu.Onun düşüncelerine göre kafaya ve boyuna sıkılmış parfüm kuşlara gidiyor ve onunlada boşuna sıkmış oluyorsunuz parfümü.Fransa emparatoru Napoleon ise eksine parfümü kafasına dökerdi ve oyle daha kalıcı olduğunu ıspat ediyordu.Zaman değiştikce fikirlerde değişiyordu bazi uzmanlar parfümün kulak arkasına sıkılmağı , bazileri bayanların öpülmek istediği tüm yerlerine sıkmağını tavsiyye ediyordu.Hatta bazıları parfümü havaya sıkıp hemen altından geçmesini tavsiyye ediyorlar.Ama en çok takdir kazanan usul < parfum-voile > adlanıyor.Bu usul esasında parfümünüzü çok az miktarlarda
kulakarınızın arkalarına,ensenize ( saç dipleri tarafına ),el bileklerinize,dirsek içlerine ( kolunuzun katlandığı yerlere ),diz altınıza ve en son topuk kemiklerinize ( çıkıntı olan yerlere ) sıkılıyor.Ama hepsi çok az miktarlarda olmalı.Uzmanlar bu usulu kullandığınızda parfümünüzün çok kalıcı olacağını iddia ediyorlar.

Ara
AfrâsyâB
oooo ben bi sıkıyorum apartmandakiler diyoki gökhan gidiyor aha Big Grin
Ara
EndLess
Parfumumun kokusu ıyı dır benım..cok kullanmam zaten..Smile
ama kalıcıdır Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
1 şişe 1 hafta yetiyor Big Grin
Ara
EndLess
yok abı benımm kı paahalı cımrılıkten kullanmıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok abı benımm kı paahalı cımrılıkten kullanmıyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Bizde hacı misi kullanmıyoruz Big Grin
cio kullanırım parfüme verdiğim parayla abramovic gibi takım alırdım beaa Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
paylaşım için tşkBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Rica .. ( :
Ara
chatlaq
bu bilgileri okumuştum netté öncdn (:

Hatta bazıları parfümü havaya sıkıp hemen altından geçmesini tavsiyye ediyorlar Big Grin

TşKLéR NuR (:

Ara
ÐŽeşaren
Rica ederim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vücudunuzdaki yağları güzelleşmek için kullanın MaSaL 0 678 09-14-2011, Saat: 12:24 AM
Son Yorum: MaSaL
  Tırnak bakımı için uzman önerileri MaSaL 0 615 09-14-2011, Saat: 12:18 AM
  Göbek Yaglari icin MaSaL 2 762 06-14-2011, Saat: 08:48 AM
Son Yorum: YasSmin
  Yağlı ciltler için portakal maskesi MaSaL 0 697 04-23-2011, Saat: 02:21 PM
  Kuru ve hassas ciltler için yağ maskesi nasıl yapılır MaSaL 0 628 04-23-2011, Saat: 02:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 07:01 AM