:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niCkLeeR.!
~uqqaLa~
Yalanmı$ sewgisi anladım SonundAaa !!

O bebeq qozLerınde ßuLdum keNdimi

mutLu édéMiyCéKséN;Me$quLde étMéyéCéKsiN

|...(p0nip0n)...|

H.a.r.f. A.r.a.s.ı. N.o.k.t.a.L.a.r.

kimSe deiLim kimSeyLe deiLim,kendim deiLim,kendimin hiç deiLim..ßurda deiLim orDa hiC oLmayacaqım..!!

ne haddimiZé déLi qißi sévméK éN iyiSi öLüpté topraqa qirméK..!!

héR sabah ßir sayfa daha éksiLip qidiYoR ömrümDéN..!!

Korku ve dehşete kapıLanın kaLbi yavaş atmaz!

Sana dostum diyénLér varya aLayı hava, én sért tékérLékér biLé bir gün mutLak kaçırır hava!

ÖLümün séssizLiğiné éssiz bir sédayLa girdim, boğuLmaktan korktuğum denizim tahminindén dérinim!

Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin.. HakLıydın, çok anLamLıydın..

Arkana biLé bakma, yüréğim sana, gözLérin düşLérimé emanét.

Gérçék bana bir adım daha yakLaş! GafLét bana bir adım daha géri at!

Büyük âdim ât korkmâ . .Uçurum küçük âdimLârLâ géçiLméz!

Dün üstündé yürüdüğüm çiménLér, bigün üzerimde ye$erecek_!

Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén ..

Dostum oLmâz, hâsmım yâşÃ¢mâz.

ÖLénin ârkâsındân âğLâmâki, sén öLdüktén sonrâ dâ ârkândân âğLıyân bırâkmâ... !!

qidén déiL, kaLandr térkédén.. qidén dé ßu yüZdén qitmi$tir zatén..

K!m g£rd! dü$L£r!m! ÇarMıh@..¿¿¿

Büyük adam olmana gerek yok, ADAM ol yeter..!

Neysem o olucam!Ve nereye ait olduğumu biliyorum!Sizin Tanrılarınızdan uzakta...

$en bENim hiç bİR$eyim$iN YazdıkLaRımdAN çOk dAHa Az. Hiçkim$e mi$iN biLMeM ki nE$İn? vARLığıN yokLuğuN ANLa$ıLMaz !

$akIN GeLMe hAZıR dEÄžiLim dELiYiM kAÇ GündüR LodO$uM tUTTu pOYRaZıM $OÄžuk ..

a$k $oNunu $eVeRMi$ çARe$i yOkMU$ aCı$ı çOkMu$.. GönLümdEN koPTu aNLaTıYoRUM $ANa hAYAT Ma$aL gİBi biR vARMı$ biR yOkMU$ ..

GoRdúm Hé? GüzéLLíGé Sáhíp oLmäyä çäLışmıorúm,Istédígím HérşÃ©yí éLdé édébíLíorúm..!

Bény färk étmén íçín gozLérínín íçíné bäkmíorúm,färk édénLérín yänínä kéndím gídíorúm..

Kéndíní íspät étmék íçín şÃ©kíLLéré kopék oLmuorúm ,bén kím oLdúgúmú zätén ,bíLíorúm..

süsLü aşqh KeLimLeRi yoqh bisDe baqışıMıs yeteR geRçeqteN sefeNe!....

BéNy uZahKTaN !ZLéD!N!Z !MRéND!N!Z B!L!oRuM, H!ÇB!R ZaMaN BéN!M G!B! oLaMaDıNıZ oLMaNıZı D!L!o0oRuM…?

߀n! n€ kAdAr ÇaßuK UnuTuR$aN,O kAdAr çAßuK KaVu$acAk$ın MutLuLuğA....!!

BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR..!

y@n YüR€ğİm Y@n AcI$IyLa PaRçaLaN YaN kİmİn UmRuNdA $€n K€nDi HaLiN€ yAn..

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .!

KaLBin ßir Yırtmaç GiBidir...Sonuna Kadar Açık !!!

ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN !

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim.. .
MecaLsis YaşamaLarım .
.

yanqınLar biLe yaqmadı gözLeriN kdR !..

Kalbim online×× Aklim offline×× Gönlüm beschäftigt×× Hayatim abwesend

ßu sewdayı kaLBime gömdüm we Sen öLdün..

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

éLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim!!

kinCi diiLim Ama Unutmam!..

Iyi bi insan sen..iyi bir sevqili sen..Tatlı olan yine sen..qüzel oLan ah kahReTsınKi O bnM

''Siz Alayına Giderken Biz Kralından Dönüoduk..''

ArkaDaSh'Larim GeçmiiSh AgLiyOr ,, Biir DarBe'De On'Lar YemiiSh yüzLer'ii GüLmüyOr ...Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR.._??

diri diri gömülen hayallerimin ardından...bir bir sökülen umutlarım tükendi...!!

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

qüLü$üme aLdanMa...! 2 SaniYeLikTir
erTeSi aCı
erTeSi keDer
erTeSi hüZün
erTeSi öLüM
erTeSi qöyaŞıDr
qüLü$ümüN.........

Melekler ağLamaya mecburdur tıpkı seviLmeye Laik oLdugu gibi...

hoŞuma qiTméDi hayaTa kaTTıkLarı bu séRt aRoma.düZéLebiLmeq iÇin baŞvuRduÄžum her teDavinİn sonU koma.

ßis éski sévqiLiYis...héя an ßaяısaBiLiяis...«'3

héRkés inSanLıqı déqi$tirméyé çaLı$ıyor kimSé kéndini déqi$tiRméyi akLındaN qéciRmiorR..!

baSit biR inSan zaManı nasıL öLdürceeNi déqéRLi biR inSaN da naSıL kazaNcaqıNı düşüNüR.!

biR buqüN iKi yaRıNa bédéL qiBi.!

öLüm héR néRédéN vé naSıL qéLirSé qéLsiN, sava$ sloganLarıMız kuLaktaN kuLaqa yayıLacakSa vé siLahımıZz éLdéN éLé qécécékSé öLüm ho$ qéLdi seFa qeLdi

héR$éY üstüNé qéLioSa biLki séN téRs gidioSuN..!

farKédiLmek içiN faRk yapMak faRk yapMaK içinSe méydaN okuMak qérekir.!

kıZLarıN kaLbi mézaR qibiDir bir qiRéN biR daha cıKamazZ..éRkékLériN kaLbi iSe bé$ yıLdızLı otéL qibiDir qiRéN çıKaN beLLi oLmaZz..!

öNéMLi oLaN biriNi buLmak déqiL buLduqun ki$iYi téK vé soN yapMak..!

ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.!

$iMdi céK qiT..aDın batSın caN biLmi$tiM seni..!!

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

qozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kaf************ ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiS..!

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi...!

Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın.!

mutLuLuk biLé acı veRiyor çünkü sonu var bilioRm..!

áşkíń ílk śőlúğú máńtíğíń śőń śőlúğúdúŕ.!

iLerLediğiniz yolDa hicBir zorLukLa karşılaşMadıySaNız biLiNki o YoL asLa sizi doqRuya uLa$trMaz.!

konuşmak bir ihtiyac olabilir ama susmak biR saNattR.!!

köLe biLe olsaM razıyım yanınDa olmaya.!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..!

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi..!

Kalbimi gökyuzune actım sevgilim Gözlerinin pırıltısını yıldızlarda aradım...!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...!!

Şimdi iyi olan ne varsa, üzerine çizgi çekemediğim kırgınlıklar sarıyor dört yanını. Sebebim yok, belki de çok .!

Doğruysan kimse hatırlamaz, yanlışsan kimse unutmaz!!

tüM evReLeriN morFiN yemiş gibi kasıLıoR anLaMsızCa..!!

sakiN oL hayat séN dé üstüMé qéLmé..!!

herkes cennete qiTmek isTeR ama kimSe öLmek isTemeZz.!

Keşke Her Aşk mutLu ßitse, Keşke Her gerçek sevgi Layık olaNda kaLabiLse veya uNutmak mümkün oLabilSe..!!
Ara
..TuuCe..
herkes cennete qiTmek isTeR ama kimSe öLmek isTemeZz.!

harbiden hee Big GrinBig Grin
saol cnm..
Ara
The jøkéЯ™
Çaresiz bıraktın,boşlukta kayboldum

Yaraların acısı çok fazla..İnançsızlık sardı seni…Kalbimin sahibi olmasaydın…Kahretmezdin beni…!!!

İsyan etmelimi şu kuralcı düzene…Yasaklarla cezalarla bir büyük mahkeme…hayat benim, ne istersem denerim…Bir kez geldim, ötesini istemez gidemez elim

öLmeyi ßiLe ßeceremeyeN aptaLın teKiyim..Canım acı0r...ßıçakLa yanmadı ßenim caNım...en ç0k sizin çekTirdiqiniz acıLar caNımı acıTı0r..CANIM ACIORRR..!

Göz çukurLarmda uyuyakaLmş 1 bebeksin,bnde ninni*nim. .

Kendimi normal olacak kadar anormal görmüyorum !

bitti demekle bitmiyor birşeyler kalıyor yürekte...

VaKiT kİtLeNdİ......zAmAnıN BiLe zaMaNI KaLmAdI....NERDESİN....?

ђÃ©я séçίş, bίя ωazqéçίşтίя..!!

UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..

Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

hayat da filmler gbi olamaz mıydı?herşey masalsı.. єкѕιкѕιz..acısı bile değerli..

yaşam ve öLüm arasında her nefes bir pişmanLık yaşayanLara acıo, öLmüşLere imreniyorum…duygusaL oLarak afaLLadım, karşıLığında hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayı tercih ederim…

benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim…

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

benı yanlız bırakın..!! lanet olası bazı ınsanlardan nefret edıyorum..

Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet...

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe...

ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!!

Kimsé ßana MasaL Anlatmasın Çøcukkéndé Sévmézdim Zatén

adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm (,..

şizofrenik sessizliğimin attığı sadist çığlıklar mazoşist umutlarımı kırbaçlıyor yardım etme ölmek istiyorum

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti….

Neye yarar,sözcükler!... Kalpleri kanatmaktan başka!...

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

hER GüN BİRaz dAHa YOk EDiyoRUm KEndİmİ..!!!! Her GÜn DİbE...daHA dİBe...EN dİBe bATMak Ne ACı..!! bEN müHim DEğiLİm...RUhuMa iYİ baKın...!!!

Yavaş yavaş gidiyor benden hayat; damarlarımdan çekiliyor içimdeki sen ! bense düşüyorum hiçlik ötesi bir hayata

Şimdi...Dayanamaz oldum bu yürek sancılarına artık kaldıramıyor bedenim senin uğruna olsada...

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum"...

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!)

ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana

YaRattıÄžıN M€L€Äžin €LL€RiNi BıRaKMa...

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum

Kessem kaç intihar akar bileklermden…
Assam kendmi verecek son nefes kalmşmıdr bnde
Atsam kendimi düşecek kadar ağır mıdır bedenim?
İçi gazla dolmuş bir balon gibiyim
Bu gece kanayan gözlerimi çıkarıp kaldırasım var
Bu gece kanımı dondursam?
Kalbim çürümüş içindeki her şey kokmuş buruşmuşken
Akbabalar bile suratını çevirirdi!
Kalbimi eskisi gibi attıracak kimse yok mu?
UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

ßunLarda ßenden oLSn Tongue
t$kler uqqaLa (:
Ara
~uqqaLa~
ben teşekkür ederim..

ayrıca sağoL JokerTongue
Ara
The jøkéЯ™
oLurum Tongue
Ara
~uqqaLa~
Laf da dinLermişş Tongue
Ara
The jøkéЯ™
eet sev beni Big GrinBig Grind
Ara
~uqqaLa~
oLduuu Big GrinBig Grin
Ara
:: CiMCiMe ::
adAmnA qörE muameLe yaparm kmnE iyiİ kmnE kötÜü oynarM karakTerm haKkndA yorm yapmYa kaLqmaYn kmsEye qeRçeq benİ tanTmadm (,..

[b]Kéndíní íspät étmék íçín şÃ©kíLLéré kopék oLmuorúm ,bén kím oLdúgúmú zätén ,bíLíorúm..

İddaalı sözler Wink Teşekkürler..
[/b]
Ara
~uqqaLa~
ben teşekkür ederim:$
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  birascıq nickLeer...!!!!! chuLsuzz péri! 6 992 11-02-2008, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  FarkLı niCkLeer (süper) ~uqqaLa~ 4 2,473 08-07-2008, Saat: 10:54 PM
Son Yorum: chatlaq