:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgili Adminler Acil Bakın
tibette7yil
Sevgili duygusuz.com yönetimi

http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/sucum-senin-yokluguna-18928.html bu llinke üyeniz tarafından eklenmiş olan şiir bana aittir ve ben bu şiiri yıllar önce nişanlım için yazmıştım ..............................................................bu adrese bakarsanız ekleme tarihi ve gelen yorumların tarihinden bunun kanıtını görebilirsiniz. Birkaç sitede bu şiirimi gördüm ve adminler gerekeni yaptığı için sizlerdende ricada bulundum. Üye arkadaş emeğe saygı göstermeyip bana ait olan şiiri kendisinimiş gibi göstermiş. Bir site admini olarak emeğe gösterilen saygıyı benden daha iyi bilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim.. Lütfen emeğe saygısı olmayan kişileri sitelerimizde barındırmayalım.

Saygılarımla
Tibet
Ara
MorciveT
Öncelikle size bir merhaba diyeyim, siz demesenizde...

Burda arkadaşımız kendi şiiriymiş gibi göstermemiş, neden diye sorarsanız ''Kendi Şiirleriniz'' adlı kategorimiz var ve EYVALLAH adlı arkadaşımız size ait olan şiiri o bölüme açmamış... Biraz daha dikkatli baksaydınız sadece şiirin altına isminizin yazılmasını isterdiniz. Aynı zamanda bilinmiş bir şair olmadığınız için arkadaş sanırım şiiri okuduğu siteden aynı şekilde alıp, sitemizde yayınlamıştır. Sizin isminiz o şiirin altında olsaydı eminimki arkadaşımız sizin emeğinize saygı göstermekten çekinmezdi.

Aynı zamanda üyemizden bir özür borçu olduğunuzun farkındasınızdır. Söylememe gerek yok sanırım. ( Hırsızlıkla suçlamışsınız )

Şimdi sizden istiramım: İsterseniz şiirinizi silelim ya da yayınlana dursun isminizi altına ekleyelim. Hangisini uygun görüyorsanız bu başlık altına lütfen yazın.

İlginiz için teşekkürler.

Dip Not: Üyemiz özürün yanında bir de teşekkürü hakediyor. Şiirinize değer vermiş, bizlerle paylaşmış...
Ara
MaNeSiA
farkettinizmi bilmiorm ama altında tibet yazıo zaten
Ara
CaNaT
Sonradan yazıldı Asya
Ara
tibette7yil
Bakın bu alanı daha yeni gördüğüm için şimdi mesaj yazıyorum. Asıl özür dilenmesi gereken kişi benim. Üyenizden bir özür borcu olduğumu sanmıyorum. Çünkü zaten benim şiirimin altında şu ibare var..
Canım nişanlım Talia'ya...
Tibet...
Sanırım bu yeterlidir. Ben hemen hemen her şiirimin altına adımı eklerim veya canım nişanlım talia'ya tibet diye yazarım..
Siz sanırım vermiş olduğum linke tam göz gezdirmediniz... Aslında sorun düzelmiş ama burada cevap vermem gerektiği için verdim. Eğer o linke dikkatli bakılırsa şiirin altında tibet ismi görülecektir.
Herşey için teşekkür ederim..
Son olarak birşey söylemek istiyorum: En güzeli insanın kendisi yazmasıdır.. Bana yardım eden mod ve adminlere sonsuz teşekkür ederim
Ara
tibette7yil
Dip notunuza gelince. Bence arkadaşa gelen yorumlarda çok güzel yazmışsın denildiğinde sağolun diye karşılık vermesi bilmem size ne düşündürür. Aslında o arkadaşın bana özür borcu olduğunu belirtmek isterim. Hem benden izin almasın hemde kaynak belirtmesin bende bunun üstüne hakkımı ararken. O kişiye hem teşekkür hemde özür borcum nasıl oluyor anlamıyorum... Bence mümkünse o şiiri yayından kaldırmanız daha güzel olacaktır..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
tibette7yil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dip notunuza gelince. Bence arkadaşa gelen yorumlarda çok güzel yazmışsın denildiğinde sağolun diye karşılık vermesi bilmem size ne düşündürür. Aslında o arkadaşın bana özür borcu olduğunu belirtmek isterim. Hem benden izin almasın hemde kaynak belirtmesin bende bunun üstüne hakkımı ararken. O kişiye hem teşekkür hemde özür borcum nasıl oluyor anlamıyorum... Bence mümkünse o şiiri yayından kaldırmanız daha güzel olacaktır..

Arkadaşım bu konu hakkında tek birşey söylemek istiyorum tabii senden izin alması gerekirdi yada ne bileyim altına alıntıdır diye bir not düşebilirdi ama blmiyorum ama konuya bakılırsa haklı olan sensin.
Ara
CaNaT
tibette7yil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dip notunuza gelince. Bence arkadaşa gelen yorumlarda çok güzel yazmışsın denildiğinde sağolun diye karşılık vermesi bilmem size ne düşündürür. Aslında o arkadaşın bana özür borcu olduğunu belirtmek isterim. Hem benden izin almasın hemde kaynak belirtmesin bende bunun üstüne hakkımı ararken. O kişiye hem teşekkür hemde özür borcum nasıl oluyor anlamıyorum... Bence mümkünse o şiiri yayından kaldırmanız daha güzel olacaktır..

Tamam arkadaşım şiiriniz silinip konu kilitlenecektir....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sayin Adminler Bir Ricam Olacakti. *Asİ-yÜrEk* 3 563 02-15-2008, Saat: 12:20 AM
Son Yorum: MorciveT
  Bi Bakın ... ZeNiTH 20 1,629 04-13-2007, Saat: 12:19 PM
Son Yorum: hulleci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:58 PM