:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgisi yalan olana!!!!
MaNeSiA
SEVMEK SEVİLMEK ve AŞK....belki bunlar dünyanın en güzel duyguları.belki bunlar hayatı ve yaşamı anlamanın en güzel yanı belki bunlar mutluluğun birer simgesi;ama ya [SIZE=4]YALANSA evet yalansa;karsınızdakinin sevgisi size karşı koca bir yalansa,o zaman napardınız? yada naptınız...!?[/SIZE]
[SIZE=5]Hayat göründüğü kadar adil yada cömert değil.çünkü insanoğlu elindeki nimetlerin kıymetini ve değerini bilmeyecek kadar nankör,çünkü insanoğlu çabuk sıkılgan bir mahlukat...ve işte bu yüzden zamanında destan,hikaye olmuş hatta ölümsüz değer kazanmış telaffuzu bile zor olan SEVGİ ve AŞK kelimelerinin insanoğlunun sıkılganlığı yüzünden bu zaman kadar değişmiş ve çok basit bir hal almıştır hatta bazılarına göre artık bir oyuncak bile olmuştur...[/SIZE]
İşte çok basitleşen bu kelimeler günümüzün gençleri hatta çocuklarında bile iğrenç bir hal almıştır...
[b]

HANİ BENİ ÇOK SEVİYORDUN...?
Evet hani beni çok seviyordun? Yada noldu senin o ulaşılmaz sevgine? Yada hani benim için ölüyordun? Yada hani bizi kimse koparamazdı? Yada hani ölene kadar sen hep benimdin....Noldu!noldu şimdi,sana soruyorum noldu senin o doyumsuz sevgine ulaşılmaz aşkına...[SIZE=4]Hani ikimiz için elinden gelen her şeyi yapçaktın;Hani[/SIZE]
sen ve ben yoktu BİZ vardı;hani aşkımız bir örnek olacaktı...[SIZE=4]NOLDU[/SIZE]
Seninki de bir OYUNDU seninki de koca bir YALANDI demi;???
Sen çünkü SEVEMEZDİN; sen çünkü bir kişiyle YETİNEMEZDİN;çünkü sen sevmek yada sevilme yükümlülüğünü üstüne alamazdın çünkü taşıyamazdın;çünkü sen gerçeklerden korkuyordun;çünkü sen hayata toz pembe bakıyordun;[SIZE=5]çünkü sen hayatı bir oyun görüyordun;çünkü sen mutluluk ne demek bilmiyordun;çünkü sen AŞK ve SEVGİ ne demek bilmiyordun...Bilmeden nasıl sevebilirsin ki zaten;sen hayata nasıl karşı dura bilirsin ki,hadi onları da geçtim sen nasıl kendine İYİLİK yapabilirsin ki;alışmışsın çünkü hayatın yanlışlarını doğru gibi görmeye alışmışsın haya pembe gözlükle bakmaya;sen nasıl zora gelebilirsin ki...söyleeee[/SIZE]
ŞİMDİ SORUYORUM SANA...
Yalan söyledin de eline ne geçti???mutlu oldun mu???yada amacına ulaştın mı???arkada bir insanın duygularıyla oynayıp sonra sıkılıp gitmeyi yakıştırabildin mi kendine yada hiç düşünmedin mi benimde bir gururumun olacağını???hadi bunları boş geç bunları takma gitsin bunun öteki tarafını hiç düşünmedin mi???İlla olması mı gerek hayatınızda bu oyun sitilinin???yada ne istediniz güzelim,anlamları dünyaya bedel kelimelerden,bu oyunun adını illa SEVGİ yada AŞK koymak zorunda mıydın...?
Beni ağlatmaya,hayata küstürmeye,hayallerimi yıkmaya yada AŞK VE SEVGİ kelimelerinden nefret ettirtmeye hakkın varmıydı.?

İŞTE ŞİMDİ CEVAP SIRASI SENDE SÖYLE...
[/b]
Ara
Aşksı@z
demek öyle oldu he yazık vallaBig Grin hayallerin boşa çıktı desene AsyaBig Grin
ama çok güzel bir paylaşımdı ellerine sağlık olsun. senin adına üzgünümBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
uyusBig Grin
ne boşa çıkmasıBig Grin ya eflenmiceksem bile size inat eflencemBig Grin
sen hazırla 50 dönmlük tapuyuBig Grin
Ara
Aşksı@z
olar hazır zaten sen buraya gelemezsin gelmezsin burada yapamazsın güzelim yapamazsınnnnnnnBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
ya iç güveysi alcaz bisBig Grin
ne varda nie yapamaım hala çösemedimTongue
Ara
asi_ve_mai
bu dünyada inanamayacağım sadece aşkın yalan olmasıydı...
o saf duygunun kullanılmasıydı...
şimdilerde aşk bile kirlenmiş...
terkedilmenin neresi garip...

çok doğru bir konuda çok güzel bi paylaşımdı asya...
yüreğin dert görmesin...
Ara
Aşksı@z
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya iç güveysi alcaz bisBig Grin
ne varda nie yapamaım hala çösemedimTongue

burda recberlik yaparlar sen ne anlarsın recberlikten bağ bahçeden onuniçin yapamazsın. içgüveyi alacaksanız ona sözüm yok anladın şimdi sen onuBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
ewt iç güveysi alcasSmile
Alıntı:

bu dünyada inanamayacağım sadece aşkın yalan olmasıydı...
o saf duygunun kullanılmasıydı...

şimdilerde aşk bile kirlenmiş...
terkedilmenin neresi garip...
garip olan bizim gibi masum düşünememeleri
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 379 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Yalan Dünyam....... ÇiLeK 4 470 04-09-2022, Saat: 06:03 PM
  S?yled???m Tek Yalan.... >As!_M€L€q< 1 269 04-02-2022, Saat: 09:28 AM
  Geceleri Yalan Soyluyorum.. MasaL_perisi 6 309 03-31-2022, Saat: 07:05 PM
  Geceleri Yalan Söylüyorum.. acemhe 2 439 06-01-2011, Saat: 01:57 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:33 PM