:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Herkeze:
*Asİ-yÜrEk*
Bak Kartal Ve Mert Adamın Asabını Bozmayın Benide Sert Laflar Söylemek Zorunda Bırakmayın İkinizede Son Kez Söylüyorum Simla Abla Sanada Gelince Senin Eşine Aynı Şeyler Söylensde Sen Ne Yapardın.
Ara
EndLess
MaskeLer Sadece InsanLarın yuzunu gızLer..DusundukLerını degıl..SmileSmile

MustakbeL yengemız..SmileSmile Bu sozumu ıyı dusunun..SmileSmile
Ara
EndLess
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak Kartal Ve Mert Adamın Asabını Bozmayın Benide Sert Laflar Söylemek Zorunda Bırakmayın İkinizede Son Kez Söylüyorum Simla Abla Sanada Gelince Senin Eşine Aynı Şeyler Söylensde Sen Ne Yapardın.

MaskeLer Sadece InsanLarın yuzunu gızLer..DusundukLerını degıl..SmileSmile
Ara
Huseyinin_nisanlisi
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MaskeLer Sadece InsanLarın yuzunu gızLer..DusundukLerını degıl..SmileSmile

MustakbeL yengemız..SmileSmile Bu sozumu ıyı dusunun..SmileSmile

Senin sözünle asla hareket etmem ben seçimimi çoktan yaptım benide hüseyinide rahat bırakın.
Ara
simla
hayatımda hiç kimseye ağzını yırtarım diye hitap etmem kızsam dahi.
çünkü buna terbiyem müsade etmez.
Ara
EndLess
Tencere YuvarLanmıs Kapahını Bulmus..huseyınde Snede umrumda Bıle oLmazsın Eger Gercek Bı kısıLıkoLsaydın..SmileSmile

Ama Kendın gıbı SaLak Sanma herkesı huseyın ..SmileSmile

Sen Daha Nısanlı bıLe degıLken Gecenın ıkısınde sevgılın sendemı kalıyor.. hemde yenı barısmısken ustelık baban ımam yanı buna karsı cıkacak kısı..

Hasan Salaklık bı hastalıktır.. ama karsındakını salak yeırne koymaya calısmak kendı salaklıgını ort bas etmektır..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tencere YuvarLanmıs Kapahını Bulmus..huseyınde Snede umrumda Bıle oLmazsın Eger Gercek Bı kısıLıkoLsaydın..SmileSmile

Ama Kendın gıbı SaLak Sanma herkesı huseyın ..SmileSmile

Sen Daha Nısanlı bıLe degıLken Gecenın ıkısınde sevgılın sendemı kalıyor.. hemde yenı barısmısken ustelık baban ımam yanı buna karsı cıkacak kısı..

Hasan Salaklık bı hastalıktır.. ama karsındakını salak yeırne koymaya calısmak kendı salaklıgını ort bas etmektır..

Sen bunları banamı dedin gelde gözlerinle gör adamı hasta etme delimisin divanemisin Kartal bak kızmaya başladım yemin ederim sert çıkacam şimdi.sapıttın galiba sen kendini ne sanıyorsun.Hastaneye git ve gel seninde sevdiğin yanında olsun daha ne diyeyim özellikle kimse benim özel hayatıma karışamaz ayrı yatacağımıza göre konuşma.:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
Huseyinin_nisanlisi
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen bunları banamı dedin gelde gözlerinle gör adamı hasta etme delimisin divanemisin Kartal bak kızmaya başladım yemin ederim sert çıkacam şimdi.sapıttın galiba sen kendini ne sanıyorsun.Hastaneye git ve gel seninde sevdiğin yanında olsun daha ne diyeyim özellikle kimse benim özel hayatıma karışamaz ayrı yatacağımıza göre konuşma.:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

Gereken buymuş işte görün nasıl laf etmiş ama helal sana.
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

oğlum sen o kızı seviyon ama o kız, Big GrinBig GrinBig GrinD
Ara
EndLess
Uvv kortum be hasanım..ama bu kadar sınır harab eder ınsanı..SmileSmile

bı ıalc var antı depresan hastaysan onu ıc sınırlerıne ıyı gelır..SmileSmile

Bu arada sana hayalı gelınınle mutluluklar dılerım Smile ama ıkı kısı yerıne yazmak zor oluyodur be SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  merhaba sanalmurad 19 582 04-15-2022, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: wildfang
  merhaba alpppp 15 656 04-14-2022, Saat: 08:39 PM
  Herkeze seLam.. MissBela 28 896 04-14-2022, Saat: 10:21 AM
  merhaba tRibu 15 589 04-14-2022, Saat: 09:58 AM
  merhaba seboist 29 821 04-14-2022, Saat: 05:14 AM