:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaten Ne zaman İyi Çıktım Ki..!
BiRiciGim
senden korktumdan filan degil yanlis anlama senden korkan ne olsun bilmem ama neyse canikomm ben seninlen niye konusuyomki degmez...
bosa zaman gidiyorSmile
umrumda degilsin seni yönetime emanet ediyorum hadi
eyvallah kocum ayrica banada ceza gerekiliyorsa verilsin lütfen bu belki gelicek ceza digerki gibi koymaz gururla giderimSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
vay hüSom'ya bide iStenmiorum bu forumda derSin bak her Konunun Reyting'leri Tavana vuruo Big Grin Senin için Birbirini Kiran $u kuLLara bak heLe .. Smile Smile
Ara
Seyduna
Şu üÇ günlük Dünyada birbirinizİ Kırmayın be arkadaşlar....... SmileSmileSmile
resimde güsel.... ama sürekli kendine bi acıma duygusu içindesin yani böyle yapma bence ...
Ara
ÐŽeşaren
Daha ne denilir ki ?
Ara
MorciveT
Her defasında söylüyorum saygınızı yitirmeyin diye. Herkes adabında takılsın foruma, burası dingonun ahırı değil. Varsa paylaşacaklarınız dostlarınızla başka insanlara zarar vermeden paylaşın.

Serseri127 bu forumda benim gözümde herkes eşittir ve burdan kimin gidip kimin gitmeyeceğine bırak biz karar verelim.

Lütfen arkadaşlar bu görüntüleri bir defa daha görmek istemiyorum.
Ara
lazmurat
guzel çikmişsn kardeşimmm
Ara
MorciveT
Hüso, bence siyah bir gömlek giymelisin. Ben de senin gibi esmerim, daha iyi gidiyor Wink
Ara
theropoda
artist olma delikanlı ol sözünün eri ol işinde dürüst ol.senden başka bişey isteyen varmı?kendin ol gerisini bize bırak.bu arada kız olsaydım seninle evlenirdim.
Ara
BiRiciGim
artist olma delikanlı ol sözünün eri ol işinde dürüst ol.senden başka bişey isteyen varmı?kendin ol gerisini bize bırak.
Dogru Söze Ne Denirki
Ara
theropoda
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:artist olma delikanlı ol sözünün eri ol işinde dürüst ol.senden başka bişey isteyen varmı?kendin ol gerisini bize bırak.
Dogru Söze Ne Denirki
ne yani evlenemez miyim?biraz beni gazlarsan benim sonum da bülent abla/abiyle aynı olur!kim daha inatçı=?_)(/%+/
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Bir Zaman Sonra deli yürek 6 1,160 04-15-2010, Saat: 09:07 PM
Son Yorum: deli yürek
  uzun zaman sonra yine merhaba :) kötü 33 1,486 06-13-2008, Saat: 01:52 PM
Son Yorum: kötü
  Uzun Zaman Oldu__!!!! asi_ve_mai 16 717 04-26-2008, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Uzun Br Zaman Sonra Tekrar: *Asİ-yÜrEk* 16 743 04-07-2008, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: soyle
  İşte yeğenimin son hali geçen hafta yanındaydım o zaman çektim. *Asİ-yÜrEk* 16 677 03-28-2008, Saat: 08:47 PM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:44 AM