:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayrilik şiiri
hüzünumuttur
sen bu şiiri okurken ben çok tan bu şehirden gitmiş olacagım artık ne özlemlerimi duyacaksın bıçak yarası ne de telefonların çalacak gece yarısı ve bu zavallı yüregim olmayacak artık kaprislerini hedef tahtası seni sana beni akıl hastanesine bırakıp gideceğim bu şehirden nasılsa kovuşmadım sana nasılsa dudaklarının kıyısına varamadım nedense bütün çıkmaz sokaklar adresim oldu ve neden se bütün kırmızı ışıkları üzerime yaktın ne yaptım sa bir türlü sana yaranamadım artık adressiz ışıksız ve öylesine ıssızımki dünlerin kadar eskiyim verdiğin acılar kadar paslıyım işte çıkıp gidiyorum hayatından nasılsa farketmez senin için belki çok şanslı belkide en yaşlıyım artık pusulam hasreti saatim yanlızlığı ve takvımler sensizliği gösteriyor bana neylersin yolcu yolunda gerek belki bundan sonra belki senden sonra adam olur bu asi yürek bütün şehir uyur TRABZON uyumaz ve birgün bütün sevenler unutur seni ama bu şair yürekli ASLA UNUTMAZ...
Ara
asi_ve_mai
çok sevdiğim ve
vazgeçemediğim en iyi şair....
ayrılıkların şairi Ahmet Selçuk İlkan'ın muhteşem bir şiiri....
yüreğine sağlık...
Ara
chatlaq
pusulam hasreti saatim yanlızlığı ve takvımler sensizliği gösteriyor bana neylersin yolcu yolunda gerek belki bundan sonra belki senden sonra adam olur bu asi yürek ...

gzLmiŞh ...Wink
Ara
hüzünumuttur
tşkrlr solun
Ara
Aşksı@z
güzel bir paylaşım ellerine yüreğine sağlık kardeşim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Ayrılık** MasaL_perisi 11 857 04-14-2022, Saat: 10:29 AM
Son Yorum: wildfang
  **Lekesiz Olmalı Ayrılık** MasaL_perisi 4 554 04-13-2022, Saat: 07:44 AM
  ayrılık da bitmeli immotal_baby 2 302 04-12-2022, Saat: 02:19 PM
  AyRiLiK GuRuR DuYMaLi SeNinLe :::.. €BeRimSin 1 480 04-09-2022, Saat: 08:01 PM
  S€vm€K... AyRıLıK D€m€Kmiş M€Äž€R.... €BeRimSin 3 318 04-09-2022, Saat: 12:04 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:44 AM