:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a?ka bak be
CADII
iki sevgiili motorsikletle ilerlerken erkek k?za:Beni nekadar seviyorsun die sormu?
K?zConfusedeni ?ok seviyorum demi?
Erkek tekrar benim i?in napars?n demi?::
K?z:her?eyi demi?,motorun h?z? bir anda artm?? k?z sevgilisine sar?l?rken biraz yava? ol korkuoyrm demi? ama sevdigilisi korkma ben yan?nday?m demi?
erkek ba??mda ki kask? kendi kafana takarm?s?n s?kt?da demi? ve k?z kask? kendi kafas?na takm??

?b?r g?n gazetelerde ??le bir haber,bir motorsiklet kazas? bir ?l? ve yaral?
olay?n asl? erkek firenin patlad?g?n? anlad?g?nda bir tane kask oldugu i?in onu k?z arkada??n?n takmas?n? istemi? ve son defa k?z?n onu ne kadar sevdigini ?grenmek istemi?

B?le a?klar hala varm? acaba A?KA BAK BE
Ara
riukeen
Sad dicek kelime bulamıyorum
Ara
peri kızı
ayyy tüylerım dıken dıken olduu kalmadıı artıkk boylee asklarrr vayybee^o)
Ara
|-|akan
kusura bakmayın ama cadıı sözüm sana değil kesinlikle yanlış anlama, ama uyduruk bir yazı... motorsikletin motorun vb. kask takılabilen bilimum araçların frenleri patlamaz...
Ara
riukeen
o yönden neden bakıyorsun ki anlayabilmiş değilim
farklı yanlardan bak bence
Ara
|-|akan
ya anladım da gene özellikle belirtiyorum sözüm cadıı ya değil , ben aşka karşı olduğumu sanmayın ama yazı uyduruk.. onu belirtmek istedim... aşk ezelden beri vardı ve var olacak, kimilerine acı verse de kimileri bu azılardan zevk ve haz duyar... aşk acısından yani...

tamam kabul böyle bir durumda kaskı vermesi romantik güzel birşey ama hikaye bana uyduruk geldi.. kusura bakmayın Smile
Ara
CADII
haklı olabilirsin düşüncelerine saygı duyuyorum bunu aklımdan uydurmadım yanlız firen kısmına gelince orayı tam olarak hatırlamadıgım için öle yazdım motorlar hakkında bilgim yok ama sanırım firenle ilgili bişi olmuştu
Ara
RomantiK_Genç
bunu Önceden HİÇ Unutmam Etkİsİnde Kalarak 25 Kere OkumuŞdum TŞk Wink
PunisheR
tüm tartışmalar bi yana bu konunun bu foruma 5. veya 6. açılışı Sad
Ara
CADII
eger 5,6,kere açılışı oldugunu bilseydim açmazdım kusura bkma yani bilerek yapılmış bişi degil sadice paylaşmak istemiştimSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 07:51 AM