:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeni bir başlangıç olsun...
Destina_vbulletin3_import4576
hepinizin başından geçmiştir...Ne derseniz aşk ama en kötüsü platonik olması...sen onu hep düşünürken...yazılardan anlam çıkarırken,kendi kendine uğurlar oluştururken,telefonun çalacağını beklemek,onunla ilgili kahramanlık gösterileri(tabiki hayal)...ama hep yumruğu yiyip yığılmak...kalkmak her düşüşünde bir yerini parçanı onda bırakarak...hep mutlaka iyinin kazanacağını düşünmek...sanki beeen iyiyimde bütün dünya kötü gibi...
ben kim miyim celal bayarda okuyan 4.sınıf öğrencisiyim okulun bitimine 15 gün kaldı...ve ...ve ...sevdiğim kızın başkasıyla çıktığını görmek...ah gevur izmir yaktın beni...ama olsun o güzel kızın sevdiği birisiyle olmasını sevmesini mutlu olmasını isterim...içimdekileri dökmek istedim...siz benim dert ortağım olun emi...

....bu üç noktadan sonra hayatımın değişmesi dileğiyle.seneye bu sıralarda nerelerde olacağız belli olmaz.kendime yeni bir başlangıç yapacağım...iyi bir öğretmen olacağım...öğrencilerime çocuklarım gibi davranacağım...herkesle dost olacağım herkese merhaba diyeceğim sizde bunu deneyin olur mu?

elveda demiyorum çünkü sadece kötülükle noktalansın isterim ben...kendinize iyi bakın duygusuz forum okuyanları...

GÜLEN YÜZÜNÜZÜN ASLA ASILMAMASI,GÜLDÜREN SÖZLERİNİZİN BİTMEMESİ DİLEÄžİYLE:A::A::A:
Ara
softman
çok duygulandım
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
beijmanli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:A friend is never known till a man has need,
abi pardon anliyamadikta Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzak olsun hersey DOSTUM sen ol yanimda yeter!! SessizRüzgar 2 587 04-14-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Onu tanıdığım güne lanet olsun.... CReATuRE 14 1,226 04-13-2022, Saat: 11:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Yeni bir iş yeni bir aşk:D djseninim 27 1,142 06-10-2008, Saat: 12:11 PM
Son Yorum: djseninim
  Bir itirafta benden olsun... "Nı@HaT" 34 1,980 01-03-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: "Nı@HaT"
  Lanet Olsun laneth 3 527 05-16-2007, Saat: 06:49 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 09:47 PM