:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donanma Fener bayrağı çekti
Byyns
Önemli Olan Türkiyenin Kalbine Çekilen Bayarklar Cim-ßoM-ßoM (=
Ara
CReATuRE
Byyns Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Önemli Olan Türkiyenin Kalbine Çekilen Bayarklar Cim-ßoM-ßoM (=
Ü

Doğru söze ne denilebilir ki WinkWinkWinkWink
FR€NzY
Kralınızı eze eze işte getirdik dize,TEK büyük GALATASARAY ne gerek var başka söze!

olay bitti ! Big Grin
Ara
FR€NzY
Biz yüreklere çektik bayrakları , gemilere,uçaklara değil.
Ara
BiRiciGim
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi terbiyesizlik mi bi ahlaksızlık mı yoksa küfür yada hakaret mi gördün ?

Bu yazıları yazmanda ki tek sebep buradan gitmeni ceza almamızı istiyor olmandır...Ama buna sen karar veremezsin burda insan gibi yorum yapıyım diyorum yapıyorumda ama senin gibi kişiler bu şekilde yorum yaparak neyi ispatlamaya çalışıyorlar bunuda anlamış değilim azra...

Eğer ki niyetin mert ile benim ceza almam ise sorun değil git yöentime şikayet et direk bu şekilde konuşma ve gereken ceza verilsin...:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
hönkk:S ben ne dedim simdi yaSad
yasak degilmdii dedim cükü her defasinda tartisma cikiyor siz balaniyorsunuz ve istemedimden dedim sizin ceza almanizi istememistimki yazdim:S niye hemen yanlis anlayip öyle diyosunki:S iyiliginizi düsünerek dedim ama suc bende karismam bir daha karsismam hataydi...
iyi düsünmekte kötü oldu...
ayrica ben zaten ceza alip almalara karismam merak etme istesende karismam hadime degildir aziz..
seninlen baya konusuyoz ama daha taniyammisin beni..
ne diyim canin sag olsun..
ayrica bunuda bir kenara yaz azizSad
iyi düsündüm kötü anlasildimSad
kirdin beni hemde bayaSad
Ara
BiRiciGim
Cok Haklisin Serhat ama ben azizi yada merti kirmak icin dememistimki morcivet konu acmisti bende sordum degilmidi diye yoksa gene banlancaklardi eger hatirliyorsaniz ben o ara konu acmistim spor bölümü kaldirilsin diye sirrf gerginlik cok oluyor ve sevdimiz üyeler banlaniyor diye üzüldümdem demistim..
ama yanlis anlasildim bir dahada karismam olur biter..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 320 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 273 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 294 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 354 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 647 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:10 AM