:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Karşılıksız" Seven Değil, "Karşılık Beklemeden" Sevenim Ben ...
EndLess
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaniLioSn Sersi .. en azindn kendi açimdn söylüyorum ben ..

Seven inSan kar$iLik bekLemeden Sevendir öyLe SevebiLiorSa zaten Sevqidir .. O 3/4ay içinde geçen DuyguLar Sevgi DeiLdir ..

Sen BoyLe kendını Kadınır..SmileSmileSmileSmile Ama ınsanın ıcın YaLandanda oLsa Bı ınsanc OLması GuzEL bısey Hıc Kaybetme O ınancını Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

SevebıLıyosan ne mutLu sana..SmileSmileSmileSmileSmile He Sunu SoyLım asLa ıstısnaLar yok dmeıyorum ama geneLı budur.SmileSmile

Su ayrı Sen seversın..Omur Boyu boyle ama Herkes Sevemez..SmileSmileSmile

Sen sevıyosan Senın Sevgıne Hep saygım vardır..Ama benım gorusumede sne saygı gosterırısın dımı.SmileSmileSmile
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kar$ılık bekLEmeden Kim sevmk İsterki bea Big Grin

Bız bunun ıcın ortagız ıste Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
ben zaten herkez sever demedim Kendimi biLirim ben Kendim için Konu$uyorum brdada Cool Ben o iStiSnaLardanim SmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senınkı pLatonık asya..Bu farklı bısye..SmileSmileSmileSmile

Bızım bahsettıgımız ıkısınınde bırbırını sevdıgı ama karsılık beklemedıklerı ask..bu zor..SmileSmileSmile anlaıdn..Smile)
ne bilon belki oda sevio beniTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 650 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler....(s&s) >As!_M€L€q< 18 777 04-13-2022, Saat: 11:01 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 428 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler.... ROSE 5 486 04-12-2022, Saat: 04:05 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 610 04-09-2022, Saat: 10:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:26 PM