:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğum Günün Kutlu OLsun GєCєLєRเN єFєN๔เSเ
iLLeth.!
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muratım allahını seversen ne yaptın olum dogumgunumu
kutladın küfürmü ettin ne el öpmesi bu yaa ben okadarmı yaşlı
gözteriyom kardeşim beinm saol güsel dileklerin için canım kardeşim
bu arada ben discoya gitmem ama kardeş yanıma gelsin istedigi yere
götütürüm misafir ederim kardeşimi janım beinm yaaa...Smile

eyw abicm.. estfulah ne kufuru abi.Tongue buyuk gosterdiinden değil yas olrak buuk olduundan abicim..Big Grin
Ara
AfrâsyâB
doğum günün kutlu olsun abim nice ailenle sağlıklı mutlu senelere beşiktaşlıda onu unutmuyim Big Grin
Ara
Gulguzeliii
cok ozur dılerım abı yenı gordum dogum gunun kutlu olsun yenı yasın hep guzellıklerı mutlulukları getırsın..nıce yıllara...
riukeen
Çok geç kalmadım sanırım doğum günün kutlu olsun abi Smile
Ara
BiRiciGim
Atilla Abii Kusura Bakma Yeni Göruyom Valla Konuyu.. Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...
Ara
ÐŽeşaren
Biraz geç oldu, afedersin ..

Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle..
Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım Atilla

Nice yıllara Smile

bebeimy2.png
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 749 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,268 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,682 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 902 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  **ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...** ciciKIS 51 2,372 04-10-2022, Saat: 05:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:06 PM