:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğum Günün Kutlu OLsun GєCєLєRเN єFєN๔เSเ
MaNeSiA
ama bi tek benm abimSmile
Ara
PCKoPaT
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama bi tek benm abimSmile
Seni de mi Aynı yaLanLan kandıRdı :yikildim: Big GrinBig Grin

ßi ZamanLaR ßana da öLe diodu Tongue
Âh be.
Ara
MaNeSiA
yasık sana:yikildim:

ama o benim abimAngry
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... icon_exclaim.gif
--------------------------------------------------------------------------------------------
46495754564108433967231au4.gif

Bir geceye kaç yürek sığdırır insan bilirsin acıdır Yılın tek bir gününde yüreğine üçyüzatmışbeş geceyi sığdırır Kaç özlem , kaç yakarış barınır o günlerde Süzemesin , ölçemezsin istesen de geçmişe dönemezsin Seyretmekle yetinirsin zamanın akıp gidişini Bir ah kalır dudaklarında birde Adını hatırlayamadığın türkü çınlar kulakların da Senindir tüm kent o gece kahrolası sokaklar senindir Sana adar tüm sessizliklerini Yıldızlar daha bi parlar senin için Gece usulca doldurur içine tüm sensizlikleri Sigaranın nefesine bir isyan daha sararsın Arar sevdiklerin seni bir bir Hatırlamayanlar da olur elbet İç çekişlerine gizlersin hepsini Özlü sözler ile süslenmiş paketler verilir sana Günün anlam ve önemini belirmek için Dilekler tutarsın yerli yersiz Anlamsız gülüşlerin olur gecenin bir yarısı Dalar bir kuytuya gözlerin Daha bir olgunlaştığının bilinci çöker içine Gelmeyen tebrikleri düşünür Sessiz bir çığlık gibi serzenişlerin olur kendine Küçük bir sitem koyarsın yüzünün bir köşesine Gözünden yaşları silersin hatırası olan küçük bir mendil ile Düşlerine adını yeniden verirsin Üçyüzatmışbeş günü sığdırdığın doğum gününde. . .

Nice MutLu SeneLere icon_wink.gif

pix.gif

Amanda aman hakikiketten sitemizin en sevilen üyelerinden ve nadide kişilerinden birisi Canım arkadaşım nice nice mutlu Doum günleri yaşaman dileğiyle ve sana pastaların en güzelini armagan ediyorum sana bu pasta az bile ya idare ediver artık

pastaiz1.jpg

dgunu04rh8.jpg

r017bb3.jpg

1095726770dogumgunu14.jpg

yeni-bir-ses.jpg
Doğmak iyidir yaşam güzelse
Ömür hayattır hiç bitmese
Sevgi yürektir, yürek sevse
İyi ki doğdun genç delikanlı.
Yaşabildiğince yaşa dolu, dolu
Güneşten ışık yontmaktır yolu
Mutluluğu gözünle,özünle solu
İyi ki doğdun .
Mutluluğun yüzünde daim olsun
Arslanlar kalbinde önde olsun
Ömrün uzun, bahtın açık olsun
İyi ki doğdun altın çocuk.
Gün bitmesin senin mutluluğunda
Bereketin bol olsun kazancında
Övünsün seninle anan, baban da
İyi ki doğdun
bir ara bende doğdum
Yaşadım mı onu da unuttum
Sevgiyi dostluğu canlarda buldum
İyi ki doğdun hemi “atilla” çocuk.(alinti)

dogumgunu10027.jpg

iyiki varsın cnm...iiki aynı foruma düşmüşüz de iyi arkadas olmuşuzz....

dg5.gif
iyiki varsın seni çook çokk seviyoruzzzzkiss.gif

doumgn2vq7.jpg
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Ati bu sene sampiyon olamadiniz uzulme bak sampiyonlugu kutluyamion ama dogum gununu kutluyoz biz senin Big Grin (tas atmasam olurum) :yikildim:
Ara
PCKoPaT
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yasık sana:yikildim:

ama o benim abimAngry
kıZm inaT €tme ßak Cok piS daLaRm Big Grin
Âh be.
Ara
MaNeSiA
1095726770dogumgunu14.jpg

pişt durrrrr DİLEK tut ve o dileğinde dileğede yer ayır olurmu?
Ara
MaNeSiA
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıZm inaT €tme ßak Cok piS daLaRm Big Grin
Tongue Tongue ii dalgıçsın demekBig Grin
Ara
PCKoPaT
ne dioSnBig GrintaßiTongue
Âh be.
Ara
MaNeSiA
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kardeşim doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara hep birlikte

Yeni yaşında sana huzur sağlık ve mutluluk diliorum tüm sevdiklerinle birlikte
sağlık mutluluk tamamda benim gibi bi kardeşi varken nsl huzurlu olsun adamBig Grin:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 751 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,269 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,683 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 903 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  **ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...** ciciKIS 51 2,374 04-10-2022, Saat: 05:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 03:30 AM