:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HeY Onbeşli TürküsünüN HaziN Hikayesİ ...
aKMeL
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o klup vatan millet clubu farkkındamısın bilmem ama
brad severler angelina severler clubu değilAngry
gelde bi de döv bea şaka yapıoz banane ne yapıosan :hayir:
MaNeSiA
döverim tabi
Ara
€BeRimSin
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ilk defa duydumSad

120 filmine gitmiştim şubatta
ordada 12 18 yaş arasındaki 120 çocuktan 100 tanesi şehit oluoduSad
şimdi düşününce bu vatan bu günlere kolay gelmediSad

İnsan herşeyi bilemez bu bir kusur değildir, bilinmeyen şeyi öğrenmeden yapmaya çalışmak asıl sorundur .. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp, bak ne güzel benim sayemde öğrenmiş oldun Smile Smile Smile
€BeRimSin
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler hasan ama bizde oynuyoruz ve bütün tokatta bu türküyle oynuyor

Ben Oynamıyorum ..

Ve bu yazıyı okuyan kişi de oynamaz diye hissedebiliyorum yani ..

Demek ki bilmiyorlar ..

Gerisini bilemem artık, O kadar şehit varken kalkıp alay geçer gibi oynamaları benim zoruma gidiyor, Birde Türk Gençi (Türk Toplumu) olacaz ..
Patikli_Penguen
hikayesini biliyordum paylaşım için tşkSad
Ara
aKMeL
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Oynamıyorum ..

Ve bu yazıyı okuyan kişi de oynamaz diye hissedebiliyorum yani ..

Demek ki bilmiyorlar ..

Gerisini bilemem artık, O kadar şehit varken kalkıp alay geçer gibi oynamaları benim zoruma gidiyor, Birde Türk Gençi (Türk Toplumu) olacaz ..

Bu türkü hareketli bir türkü slow bir türkü değil neden böyle bir türküyü hareketli yaparlar anlamış değilim
AfrâsyâB
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu türkü hareketli bir türkü slow bir türkü değil neden böyle bir türküyü hareketli yaparlar anlamış değilim
Bu Türkünün orjinalini sana yollarım bak bakim slow mu haraketli mi
bu konuda da tartışma çıkmasını açıkcası saçma buluyorum KONU AÇIK VE NET Wink Smile
Ara
€BeRimSin
Günümüz hayatımızda bu türkü oyun havasına çevrildi, Bizim Türklerin Saçmalığı işte ..
€BeRimSin
Alıntı:[b][SIZE=2]Duygusuz.com Forumları > Önce Aşk Gelir > Aşk Hikayeleri [b]HeY Onbeşli TürküsünüN HaziN Hikayesİ ... [/b]
[/SIZE][/b]

Ben bu hikayeyi buraya ekleme yapmamıştım, aşk hikayeleri ile ne alakası var bunun .. :kizgin:

Ne biçim iş bu .. Düzeltilmesini istiyorum ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 02:24 AM