:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Zararlı Alışkanlıkların kazanılmasında ailemi daha etkildir çevre mi?
Aile
28.57%
4 28.57%
Cevre
71.43%
10 71.43%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zararlı Alışkanlıkların kazanılmasında ailemi daha etkildir çevre mi?
BiRiciGim
Zararlı Alışkanlıkların kazanılmasında ailemi daha etkildir çevre mi?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bence çevre daha etkilidir.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
herikiSide Tongue

ama daha çok çevre sonuçta aiLe senin için fedakarLik yapip Yaninda zararLi aLiskanLikLarini yapmayabiLior Tongue
Ara
Seyduna
çevre......
Ara
EndLess
Hayatımda herseyı gordum..SmileSmileSmile bı cok arkadasımda oldu bu sekılde..Smile

Esrar Icenıde Adam oLdurenıde.. Uyusturucu satanıda..Ickı Icenıde..Sıgara Icenıde..

Ama Hayatımda..ne ıckı Ne Sıgara..Agzıma Surmedım..Smile

Bence Hersey Sızde BasLar Sızde Bıter..Eger Sız Bısey Yapamıyosanız AıLenız Sıze ıyılıkte kotulukte edemez..SmileSmileSmile

ben kendınız de bı ter dıyorum..Smile
Ara
BiRiciGim
Bencede Cevre
Ara
angel16
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayatımda herseyı gordum..SmileSmileSmile bı cok arkadasımda oldu bu sekılde..Smile

Esrar Icenıde Adam oLdurenıde.. Uyusturucu satanıda..Ickı Icenıde..Sıgara Icenıde..

Ama Hayatımda..ne ıckı Ne Sıgara..Agzıma Surmedım..Smile

Bence Hersey Sızde BasLar Sızde Bıter..Eger Sız Bısey Yapamıyosanız AıLenız Sıze ıyılıkte kotulukte edemez..SmileSmileSmile

ben kendınız de bı ter dıyorum..Smile

SANA KATILIYORUM ARKADAŞIM AMA AİLE TEMELİ COK ÖNEMLİSmile
Ara
_AL0n3_
ßenceDe ki$ide biteR.Ama qünümüzDe heRkes kendi ßenLiğinin dı$ında özenti kişiLikLer oLmaya ba$Ladı.bu yüzDen De herkes kendini bırakıp ba$kaLarı oLma derdinde oLduundan yakınındaki herkes ßunDa etkiLidiR...
Ara
qFß_13
qéNéLLikLé çéwRé çnKüm nDn dRsniz zaRaRLı aLşkNLkLr Lisédé ßaşLaR ( yaNi kıSaCaSı érqnLk dÖnMindé diim ) işté ßu ßakıMa ßakıLaRk érqnLk dÖnMini düşüNéRk cwp wérck oLuRsnz oLuRsm taßikidé çéwRé wé uNutMdN Serseri127 aRkdşıMda katıLdqıMı söLémdN édémicm
Ara
The jøkéЯ™
ßenm Oturduqum yerde adamLar Esrarı satmıyor biLe.Herkez kendi yeti$tirip iciyor.
aLkoLü su qißi iciyolar.HırsızLık Adam öLdürme yaraLama hepsinin tam ortasında Büyüdm bende.Ama qÖzLemLediqim KadarıyLa Bu yoLLara dü$en AdamLarın hepsinin aiLesiyle arasıı bozuk..birinin babasıyla birinin annesiyle..Ama Hpsi Aile icin sorun ya$ıyo.O yüzden Ben aiLe diy0rm.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,139 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 439 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  Erkeklermi daha ?ok terk eder kad?nlarm?? Dr.Love 31 1,522 04-03-2022, Saat: 06:43 PM
  HanGi Duygu Daha G?cL?d?r..? €BeRimSin 20 824 04-03-2022, Saat: 06:09 PM
  KaD?nLarm? Daha K?sKaN? ErkekLer Mi? €BeRimSin 18 796 04-03-2022, Saat: 05:06 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:51 AM