:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
750.000 Gencin Çözemediği Soru
angel16
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ülkede verılen egıtımın kotulugu bu..SmileSmileSmile Ogrencvıyı dersane gondermek yada yıllarca dort ıslem yaptırmanın hıc bır kalıte sevıyesı yok..Ogrencıye verılen egıtım yetersız..SmileSmile

Bır ogrencı dort sene calısıp dersaneye gıdıp sınav kazanamıyosa burda ogrencıde egıtımde tartısılır..SmileSmileSmile

aynen katılıyorum sana...öğrencide değilki suç verilen eğitimde verilen öğretimde...hele şimdi çocukları teknolojiye alıştırıyolar ki sormayın gitsin..örneğin:kardeşim eve geliyor okuldan ödev yap diyorum abla koplayıp yapıştırdım bitti diyo..anlamadım..meğerse istenilen ödevi internetten bulup kopyalayıp flash belleğe yapıştırıyormuş..okuldada öğretmeni toplayıp notunu içine yazıyormuş...yazık yaaa vallaaaa yazık lanet olsun....:pisik::pisik:
Ara
..TuuCe..
ya evet bu soru baya dalqa konusu olmustu..
belki eqitim yetersizliqi ama birazda dikkat eksikliqi,sınav heyecanıda etkili bence..
paylasım icin saol..
Ara
Yenemuko
bence bunun eğitim yetersizliğiyle alakası yok heralde bütün mat öğretmeleri önce parantez içindeki işlemin yapılacağını tüm öğrencilere öğretmişlerdir yorumlara baktım herkes ya eğitim sistemine yada öğretmelere kabahat bulmuş birazda dersi dinlemeyen öğrencilere kabahat bulsaydınız bence Smile
Ara
angel16
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence bunun eğitim yetersizliğiyle alakası yok heralde bütün mat öğretmeleri önce parantez içindeki işlemin yapılacağını tüm öğrencilere öğretmişlerdir yorumlara baktım herkes ya eğitim sistemine yada öğretmelere kabahat bulmuş birazda dersi dinlemeyen öğrencilere kabahat bulsaydınız bence Smile

CANIM SENDE HAKLISIN AMASmileama sı var işte herşey büyükte başlar...mesela seni sevmeyen birine saygı gösterirmisin bu da onun gibi birşey öğretmen öğretememişki öğrenci öğrensin:Smile:Smile
Ara
Yenemuko
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:CANIM SENDE HAKLISIN AMASmileama sı var işte herşey büyükte başlar...mesela seni sevmeyen birine saygı gösterirmisin bu da onun gibi birşey öğretmen öğretememişki öğrenci öğrensin:Smile:Smile

verdiğine cvp vereyim beni sevmeyen birine saygı gösteririm nedenmi belki utanırda oda hatasını anlar die ben hiç bir öğretmenin öğrencisine bişey öğretmediğini düşünmüorum kaldıki böyle basit bir soruyu hiç bir öğretmen es geçmez
Ara
CaNaT
Herşey bir yere kadar aslında bende Yenemuko ya katılıyorum .
Bencede iş öğrencilerde biter bana göre sistem ne olursa olsun eğer öğrenci birşeyler alıp
bir yerlere gelmenin hesabını yapıyor ve kendi ne istediğini çok iyi biliyorsa ona hangi sistemi getirirseniz getirin farketmez mutlaka istedeğini alacaktır.
Aslında her anlamda her öğrenci istediğini alıyor . Okula gitmek zor gelen bir öğrencide bir an evvel okulu bitirmeyi düşünüyorsada bitireyimde kurtulayımın hesabını yapıyorsa oda isteğine bu sistem sayesinde ulaşıyor bence. Kafa liseyi bitirdikten sonra bile boş olsada onun için bir şey farketmez ne kadar istersen iste ne kadar uğraşırsan uğraş bir şeyler almak istemeyen kafanın içine birşey sokamazsınız.
Ara
ѕqρα кJмя
burası Türkiye!.

Öğretmeni de öğrencisi de bi cins
Ara
~uqqaLa~
Alıntı:bu senede aynı sseyleri bekliyorum rakiplerimden..Big GrinBig GrinBig Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
nry8
ayy yazıq yhaa halam sölemişti bnu bna bnde gülmmüştüm yhoq artıq die..
Ara
riukeen
Öss de böyle soru çıkıyorsa ben full çekerim abi Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasa'nın Çözemediği Gül Resmi acemhe 1 612 06-22-2010, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: history
  Kimsenin Cevabını Bulamadığı Soru CaNaT 0 467 08-26-2009, Saat: 03:39 PM
Son Yorum: CaNaT
  Nasa'nın Çözemediği İlginç Fotoğraf... chosen 9 815 09-09-2007, Saat: 10:36 PM
Son Yorum: blue_belial
  ölüp ölüp dirilen gencin anlattıkları!! soyle 0 566 05-07-2007, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: soyle
  3 Şili'li gencin eşek şakası soyle 3 641 05-03-2007, Saat: 11:42 AM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:09 PM