:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anneme HazırLadığım Hediye [umarım beyendirsiniz]
HIÇKIRIK
Annem sen bir meLeksin

annega7.jpg
ßenim tek varLığım sensin

kedieq3.jpg
Her geçen gün ben bunun yokLuğuna nasıL aLışacam yaa şeklinde düşüncelere daldığım anHer gece aLLahım noLur ölmesin diye dua ettiğim kadın

2007080721186489997t680ox3.jpg

anne2fh5fb1.jpg

Var oLduğu sürece akLımıza geLmeyen, gecenin bir vakti seni seviyorum, iyi uykuLar miniğim mesajıyLa insanı gözyaşlarına boğan, sarılmak için can attıgım insan…
anne-ile.jpg

annem20058azqr6.jpg

Dünyanın en güzeL kokan varLığıdır anne…kendine has, mis bir kokusu vardır ki odasına da sinmiştir, bir hafta uzak kaLsanız o odaya girdiğinizde anlarsınız onu ne kadar özLediğinizi. durup durup sevgi gösterisi yapıLması, boynuna sarıLınması gereken insandır, "ay bi dur, üff" tepkisini asLa vermeyecek olan, sizden daha da sıkı sarıLacak oLandır. bitane olan, eşi benzeri olmayan oLuşumdur…
129038488b0e32a5c6hy9.jpg

Dünya üzerinde benim için öLene dek ağLayabiLecek tek insan…

birgonulbal_aglayan_yesil_goz.jpg

ßana bir kez değiL sayısız kereLer hayat veren kişi…

anne_bebek_b.jpg

annelergunu5yr8.jpg

Hiç bir zaman terketmeyeceğim her daim yanında olacağım benim için kendi hayatını ortaya koymuş ve şu anki durumundan kat kat fazLasını hakeden beni doğuran insan …

14wq1bw8.gif

€n kızgın oLduğumda biLe sarıLıp, çocukLuğumdan beridir ezberLediğim o kokusunu içime çektiğimde sakinlestiğim kişi. en ümitsiz oLduğumda biLe sesini duyup rahatladığım kişi. en mutlu olduğumda dizinin dibine oturup mutLuLuğumu payLastığım kişi. seni seviyorum anne…

bebek-mavi-gozlu-anne-cocuk.jpg

ßir bakışından birşeyLerin ters gittiğini anLayan, en ufak bir sıkıntınızı tek keLimeye gerek duymadan hisseden, sizi dünyada karsıLıksız ve en büyük sevgiyLe seven tek insan… yeri doLduruLamaz dost, sıcacık bir kucak…

dogum.jpg

Şu an hayat mücadeLesi veren, CAN DAMARIM….

anne.jpg

Annelerdir bütün çocukları sevindiren… Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim

giftcp23px.gif

anneciğim annLer günün kutLu oLsun

rose9smgo2jg5.gif

bazı yazıLar bana aittir bazıLarı alıntıdır ..
Ara
HIÇKIRIK
Tüm anneLerin anneLer günü şimdiden kutLarımSmile
Ara
angel16
çok güzel olmuş emeğine sağlık bende tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım:kucak::k::k::k::k:
Ara
HIÇKIRIK
benim annem hem anne hem anne adayıBig GrinBig GrinBig Grin
beyendiğine sevindim asLında bunu sLayt şekLinde yaptımSmile
Ara
BiRiciGim
Cok Güzel Olmus Denizcim..
Annenin Begenceginden EminimSmile
Ara
HIÇKIRIK
t$kLer beyendiğine sevindim umarımSmile
umarım beyenirSmile
Ara
chatlaq
ßéyeNiR taßi Ki Wink
qzL oLmuŞh Smile
€llerine sağLıK DénizSmile
répde véRdim çoğaLDı (:
Ara
HIÇKIRIK
inş cnm beyenir
o senin güzLLiğin
rep için çok tşkirLer cnmSmile
Ara
Son Noktam
Anne Seni Çok SefiOrum Sana Hediye Olarak Gelin Getirecem Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
Dj-Gökhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anne Seni Çok SefiOrum Sana Hediye Olarak Gelin Getirecem Big GrinBig GrinBig Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sibel ablayla atilla abiye (aşk şehidi)nden hediye ask_sehidi 23 919 07-28-2007, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: ask_sehidi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:12 PM