:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haykırırcasına Seviyorum işte ben Seni ..
€BeRimSin
Sana haykırmak isterdim şu iki kelimeyi ne pahasına olursa olsun seni sevdiğimi söylemek isterdim ama inan ki dilim söyletmiyor seni sevdiğimi .. Sana olan tutkunluğumu, bağımlılığımı, gerçek aşkı, Oysa bu yürek tek sana çarpıyor, seni özlüyor, tek sana hasret ve senden başkasınada bakamıyor ..

Her ne olursa olsun ben seni seviyorum, her ne yaşanırsa yaşansın senden uzakda kalamıyorum ben, sana açmışım kalbimi, sana özlem duymuşum artık yapamam inan ki bir sen daha sevemem ben bu dünyada .. Yüreğim senle atıyor buğünümde, yarında atacak hep bu böyle gidip gelecek, seni sevecek tek seni ..

Sana her canım dememde, sanki canımda bir parça oluyorsun, seni her gördüğümde daha da gittikçe bağlanıyorum sana, her zaman yanımda ol beni sensiz bu dünyada yapayanlız bırakma beni sensiz çöl kumlarında mecnun ettirme olur mu ben seninim, seni sevmekteyim ömrümün son anına kadarda seni seveceğim ..

Her ne kadar söyleyemezsem sevgimi şuna inan ki her zaman kalbim sana atmakta bunu unutmayasın sakın ..

Hani derdim ya sana hava çok güzel yıldızlar buğün apayrı güzel diye sorardın bana dilek tuttun mu diye bende her zaman ki gibi evet derdim söylemezdim sana ne dilek tuttuğumu .. Derdim ki sana söylesem dileğim kabul olmaz diye, ama şimdi söylemek istiyorum ben burada seni dilerdim her dakika, yanımda olmanı isterdim sana deliler gibi aşkımı itiraf edecek günü dilerdim ve seni ne kadar çok sevdiğimi demek isterdim hep isterdim ben .. Şimdi de ALLAH'ımdan seni diliyorum beni yanlız bırakmayacağı ve hep mutlu olmanı .. Tek dileğim şimdilik bu kadar, çok mu şey diledim ki ben, ben sadece seni ve daima seni diledim ve halende dilenmekteyim ..

Bir çoçuğun annesine şefkati gibi, işte bende şefkat dolu bağlıyım sana, Beni sakın bırakma ..

Bırakma olur mu ..

Şimdi yine seni düşünüyorum ben, napıyorsun diye, sende beni düşünüyormusun diye kendime soruyorum, seni her ne zaman düşünsem kalbim sıcacık oluyor elime kalbime koyduğum gibi bir heyecan başlıyor, seninde atıyor mu ben gibi. Sende ben gibi heyecan duyabiliyor musun, Hissede biliyor musun sen de ben gibi benim içimdeki aşk gibi .. Bazen canın yanıyor mu ben gibi, hayallere kapılıyor musun sende ..

Söyle hissedebiliyor musun benim içimdeki AŞK gibi ..

Rüyalarım hep seninle geçmekte her ne zaman seni görsem rüyamda, kalktığımda bir tebessüm doluyor yanaklarıma, diyorum haykırırcasına seviyorum ben diye ..

Evet seviyorum ben seni, derin duygularla, aşk ile seviyorum ben seni, ve her ne yaşanırsa yaşansın seni sevmemek ölüm gibi gelecek bana ..

Rüyalarda hep beraberiz seninle seni öpüyorum seni istiyorum hep rüyamdasın ve sensiz geçiremiyorum ben rüyalarımı, rüyamın adını sen koydum ben, senin adını da aşk koydum, heceledim ben seni kendime rüyalarımda olsa dahi adım adım izindeyim ben senin her zaman ve gün geçtikçe bu böyle olacak .. Her yatağa girdiğimde seni diliyorum her zaman ki gibi .. Beni rüyalarım da sensiz bırakma ..

Bırakma olur mu ..

Bu canım sana can desin, seni sevsin sadece. Seninle hayat bulsun yarınlarıma hep sen ol bundan sonra yaşantımda geleceğim senle anlam kazansın dünyam ol olur mu benim gerçek dünyam ..

Seni sevmek bi başka güzel nedense, seni ne zaman ansam birden içimde bir huzur buluyorum ben, resmini alıyorum elime işte bu benim aşkım diyorum, her açısında bir başka güzelsin, renkler sana uyum sağlamakta, sen varya çok zevkli birisin. Ne giysen yakışıyor sana, duruşun apayrı bi güzel zaten, hele hele ki o gülümsemen yok mu senin işte tek bittiğim nokta o tatlı gülümsemen bana hayat veriyor ya, o gülümsemeni tatlı gözlerin ile gülümsemeni benden mahrum etme her zaman da gül, gül ki gamzeden gül tomurcukları açsın senin tek sevdiğim ..

Sen Gül olur mu hep gül, Ağlama sen gözyaşın olayım ki ağlama sen! Ağlamana dayanamam ben ..

Ağlama sen olur mu sevdiğim ..

Şimdi de yokluğun sardı içimi birden, sana özlem duydum yine ben, sana hasret geçirdim içten içten ..

Özlemim, hasretim, Tek canım benim hayat kaynağım sensin diyorum ..
Ben seni seviyorum, seni seviyorum ..

€zBeRimSin
09 Mayıs 2008
03:57
(¯`•._ αѕιρяєη
kime bu guzel haykiris hemsom yuregin dert gormesin insallah sevdiginde seni boyle seviyordur Smile
mutluluk kapindan gitmesin canim Smile
Ara
can yoldaşım
hasanım yine döktürüon emeğine sağlık
Ara
€BeRimSin
(¯`•._ αѕιρяєηѕєѕ _ .•Â´Â¯) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kime bu guzel haykiris hemsom yuregin dert gormesin insallah sevdiginde seni boyle seviyordur Smile
mutluluk kapindan gitmesin canim Smile

Smile Smile Smile Beğenmene sevindim Hemşom, Okuyan Gözlerine Sağlık .. İnş .. Smile
€BeRimSin
can yoldaşım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hasanım yine döktürüon emeğine sağlık

Tşk ederim Can yoldaşım, Gözlerine Sağlık .. Smile
göк тαηєѕι
Özlemim, hasretim, Tek canım benim hayat kaynağım sensin diyorum ..
[b]Ben seni seviyorum, seni seviyorum ..
[/b]

Yüreğinden dökülen kelimeler yazılarla ayrı bir hoş olmuş, saol canım benim. Çok güzel yazmışsın eee tabii kimin kardeşi Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani derdim ya sana hava çok güzel yıldızlar buğün apayrı güzel diye sorardın bana dilek tuttun mu diye bende her zaman ki gibi evet derdim söylemezdim sana ne dilek tuttuğumu .. Derdim ki sana söylesem dileğim kabul olmaz diye,

ben bunu biyerden hatirLiyorum .. (: Tongue
Ara
vatan_sever
eline yüreğine saglık tesekür ederım vatanimizkh8za5.gif
Ara
€BeRimSin
Gök Tanesi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Özlemim, hasretim, Tek canım benim hayat kaynağım sensin diyorum ..
[b]Ben seni seviyorum, seni seviyorum ..[/b]

Yüreğinden dökülen kelimeler yazılarla ayrı bir hoş olmuş, saol canım benim. Çok güzel yazmışsın eee tabii kimin kardeşi Smile

Eee tabi kimin kardeşiyim ben oyy Smile Smile Gözlerine Sağlık ablam benim .. Seni seviyorum Smile
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bunu biyerden hatirLiyorum .. (: Tongue

Hımm .. Smile Nerden acaba .. (:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 657 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,569 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  Ne Kadar Seviyorum...! MorciveT 38 1,880 04-13-2022, Saat: 11:49 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,920 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,983 04-11-2022, Saat: 04:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:45 PM