:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kadin ve erkegin gunlugu
KaRaYeL
Kad?n?n G?nl??? :
Bug?n ?? y?l bitti. Onun kar??s?na gelinlikle ??kt???m g?nk? kadar mutluyum.

Tanr?m, onu ne kadar seviyorum. M?kemmel bir erkek,cazibeli, yak???kl?, anlay??l?,sevecen, her ?ey var.

Bug?n Cumartesi,b?rakt?m arkada?lar?yla e?lensin. En sevdi?i yemek olan past?rmal? Kurufasulye ile pilav yap?yorum. Pi?ti, demleniyor.Banyo yapt?m, en sevdi?i k?yafeti giydim. Yemekten sonra, ??minenin kar??s?na bir ?i?e k?rm?z? ?arapla uzanaca??z.. Eve geldi sonunda. Beni ?p??? biraz so?uktu, akl? ba?ka yerde sanki. Aman Tanr?m, yoksa? T?m cilvelerime ra?men, bana yana?mad?. Arkada?lar?yla ne yapt???n? sordum, a?z?nda bir?eyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalg?n,hala uzak,hala kabu?una ?ekilmi?.

Herhalde ?TEK?N? d???n?yor.Benden gen? mi acaba? ??yerindeki sar???n pazarlama temsilcisi olmas?n?

??minenin kar??s?nda ?arab?m?z? yudumlarken, art?k dayanamad?m "neyin var?" diye sordum. G?l?msedi, zoraki bir g?l?mseme, ac? dolu, uzakl?k dolu.. "Yok bir?eyim" diye ge?i?tirdi.

O g?r?l g?r?l yanan a?k?n bu kadar ?abuk bitece?ine inanam?yorum, daha d?n bana ebediyete kadar benimle olmak istedi?ini s?yl?yordu. Bug?n aram?zda ileti?im kopuklu?u ba?lad? bile.Belki de kilo al?yorum.

?ok mu v?r v?r yap?yorum? Elini tuttum. Elimi ok?ad?,ama eller hissiz, parmak u?lar? so?uk... Stepe ba?lasam?

?ocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kand?rmaktan ba?ka bir ?ey de?il bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanr?m, ?lmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollar?na att?m. A?laya a?laya uykuya dalm???m.

Erke?in G?nl??? :

?ff be, C?MBOM Y?NE yenildi. Ama, kuru fas?lye g?zeldi.....
Ara
w00w
zuahahaha Big Grin kızlar boşuna kırıntı yapıolar bazen Big Grin
Ara
AdAmIn1i
Zuhahhaha Koptum Big Grin
Ara
tuti
Hehee ulan f?krada bile yenildik ne i? yav...:yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kadın Milleti acemhe 6 1,051 03-12-2012, Saat: 08:21 AM
Son Yorum: acemhe
  Süperr kadın fendi erkekLeri yendi :):) YasSmin 17 1,071 05-23-2011, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: ZencefiL
  turk erkegin sevgisi soyle 3 608 06-16-2010, Saat: 02:57 AM
Son Yorum: nofearheart
  Bir Kadın İçin En Güzel Cümle! MaSaL 3 629 03-24-2010, Saat: 09:42 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Ahirette 2 Kadın CaNaT 1 491 11-03-2009, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: _NaSuaDa_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:28 AM