:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
genc horoz
KaRaYeL
çiftçi, kümesine genç bir horoz almış. fakat kümesteki yaşlı horoz kümesteki tavuklardan fatma'yı çok sevdiği için genç horozdan fatma'yı kendisine bırakmasını rica etmiş. genç horoz da: "olmaz kümesteki bütün tavuklar benim" demiş. bunun üzerine yaşlı horoz: "bak, seninle bir yarış yapacağız, şu karşıdaki ağaca kadar koşacağız, eğer ben kazanırsam fatma'yı alırım, yok eğer sen kazanırsan fatma'yla birlikte bütün tavuklar senin olur" demiş. genç horoz da bu teklifi kabul etmiş.tam koşmaya başlayacakları sırada yaşlı horoz durarak:"bak, ben çok yaşlıyım bana biraz avans verir misin" demiş. genç horoz da kabul edince yaşlı horoz başlamış koşmaya. yaşlı horoz biraz uzaklaştıktan sonra genç horoz da peşinden ona yetişmek için hızlı bir şekilde koşmaya başlamış ve birkaç adım attıktan sonra çiftçi genç horozu vurmuş ve söylenmiş: "ulan 1 ay içinde aldığım 3.horoz. buda es cinsel cikti
Ara
w00w
ahauhaushuahsd Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
yaşlılar tecrübelidir die boşuna dememişler.. TECRÜBE KONUŞUO orda Big Grin arkadan koşturtarak yem etmiş belli Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşlı horoz süper ya izmitli_peri 9 642 04-18-2008, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  azgın horoz TutkuM 4 425 06-23-2007, Saat: 02:19 AM
Son Yorum: TutkuM
  genç öğretmen izmitli_peri 6 432 05-31-2007, Saat: 03:50 PM
Son Yorum: izmitli_peri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:24 AM