:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu siteyi nası buldum:
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar bildiğiniz gibi googlede bile duygusuzun adı geçiyor ve bende şunu itiraf etmek istiyorum aslında benim bu siteyi bulmam sadece mp3 indirmekti aslında bunu itiraf ederken korkarak itiraf ediyorum .neyse fazla uzatmadan konuya gelelim bu siteye üye olmadan önce o zamanlar çok favori bir şarkı vardı ve hiçbir arkadaştan bulamadım ve aklıma netten indirmek geldi neyse direk googleye girdim ve şarkının adını sonuna mp3 download yazarak arattırdım ve karşıma www.duygusuz.com geldi belki indiririm ümidiyle girdim sitemizden yararlanmak için üye olmanız gerekli yazısını görünce var sandım ve mp3 ü indirince bir daha girmem diye üye oldum üye olduktan sonra buradaki ortamı gördüm ve aklımdan mp3 filan çıktı sebebi çok sevgi dolu bir forum olması işin enteresan tarafı mp3 idirmek için üye oldum ve sonra bir bağımlılık yaptı bende ama üye olduğumla mp3 indirme aşkıda son buldu hiç pişman değilim düşünüyorumda iyiki üye olmuşum.Bu sayede sizin gibi iyi yürekli ve altın kalpli insanlarla tanıştım.
Ara
AfrâsyâB
tüh beee Big Grin
Ara
~uqqaLa~
:yikildim:

iiki üye oldun dlkanlı yüreeeeekBig Grin
Ara
BiRiciGim
Iyiki Geldin Ablam... Iyiki BizimlesinSmile Iyiki Delikanli YüregimisinSmile
Ara
Yenemuko
iiki üye olmuşsun arkadaşım bak bu sayede bizde seni tanıdık
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
Ara
EndLess
Hıımmmm SmileSmile Bızde Nerde Hata Yaptık Dıyorduk..SmileSmile Demekkı mp3 koymakLa yapmısız o hatayı..SmileSmile
Ara
..TuuCe..
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında bunu itiraf ederken korkarak itiraf ediyorum [url=http://www..][/url]

korkmana qerek yokki.!burası seninde defalarca sölediqin qibi dostluk sitesi.!

her nese hosqelmisin artk.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:korkmana qerek yokki.!burası seninde defalarca sölediqin qibi dostluk sitesi.!

her nese hosqelmisin artk.

Ya aslında orada kullandığım cümle tepkinin şuna bak mp3 için gelmiş ve daha burada diyeceklerini düşünmemdi.
Ara
..TuuCe..
mp3 bahane site şahane Big GrinBig Grin
sen bu anlayıstan yola cıkmıssın,kimse farklı düsünmez Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz.Com da BuLdum... ZeNiTH 12 1,192 04-11-2022, Saat: 09:10 AM
Son Yorum: wildfang
  guglede kendimi buldum:D MaNeSiA 21 1,644 05-09-2008, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  hiç gerçek aşkı buldum dediğiniz oldumu... Qetesh 39 2,701 09-02-2007, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:46 PM