:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sersi'nin Doğum Günü
€BeRimSin
Nice Güzel yıllara, doğum günün kutlu olsun ..
Shrewish
Duygusuza bir çok konu açtım. İLk defa açtığım konu böylesine sayfaLar doLusu payLaşım aldı. Sersi, meğer ne çok seviLiyormuşsunBig GrinBig Grin
Birazcık ta kıskandım mı neBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niyeki Denizcim..
Olur Elbete Dogum Günün Gelsin Kendini Süprize Hazir EtSmile

ya doğum günüme 8 gün kaldı ondan diyorumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Deniz senin için özel projeler çiziyorum.:yikildim::yikildim::yikildim:

yok kalsın istem,yroum senden projeBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
Hepınıze Ayrı Ayrı Tesekkur Ederım Meger Ne Cok sevenıkm Varmısta Haberım Yokmus Saka Bı yana .Gercekten cok mutlu oldum Big GrinBig GrinBig GrinTongue

ekınn Sana Ayrıca TesekkurLe rbana böyLe bı konu actıgın ıcın..SmileSmile Kıskanmaana Gerek Sende sevılıyosun ben sevıyom yetmez mı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Saka bı yana Duygusuzda herkes sevılır TongueTongue:Sad cok polıtrık bı ınsanımdır Big GrinBig Grin)
Ara
Seyduna
SmileSmileSmilemutlu yıllar serseri mutlu yıllar serseri dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar abşarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep gülerSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 749 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,268 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,279 04-09-2022, Saat: 09:56 PM
  Doğum Günün KutLu oLsn! {blue} Ñ•qρα кJмя 18 1,011 04-08-2022, Saat: 07:58 AM
Star Doğum Gününüz Kutlu Olsun PaSCHaM ve deniz kısı badelie 0 264 05-05-2021, Saat: 02:12 PM
Son Yorum: badelie

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 02:43 PM