:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fıkra:D
MaNeSiA
Bir ciftlik evine davet edilen Kenan Evren, Orhan Gencebay ve Tayyip Erdogan ayni anda kapiya gelirler.
Kapida bekci karsilar. Ama bekci guvenlik konusunda sikica tembihlendigi icin gelenlere kimliklerini sorar.
Gencebay "Beni herkes tanir. Bak sazimda elimde. Sazim benim kimligimdir ."der
Bekci tamam sizi sazinizdan tanidim. Gecin" der.
Kenan Evren "Bende Marmaris'te resim yapiyorum. Herkes beni tanir. Bak paletlerimi de getirdim.
Belki burada da resim yapacagim" der.
Bekci "Tamam sizi de tanidim. Guzel hanimlarin resimlerini yapiyorsun, gecebilirsiniz" der.
Sira Tayyip Erdogan'a gelince,
Erdogan, "Ne kimligi, artistlik yapma lann!" der.
Bekci bu kez, "Tamam Basbakanim. Kimlik gostermenize gerek yok bu beyaniniz yeter."
Ara
MaNeSiA
Üniversite öğrencileri ve profesörler hakkında... ODTÜ'de yemekhaneye giren öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip profesörlerin bulunduğu masaya oturmuş. Prof. Kaşlarını çatarak "Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz" deyince öğrenci: "O zaman ben uçuyorum..." Profesör cevaba çok sinirlenmiş. Sınavda öğrenciye takmış ve sınavının başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış.
Yalnız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel cevaplamış. Prof. Öğrenciye "Sana son bir soru soracağım" demiş. Yolda yürürken iki torba bulduğunu hayal et. Birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi torbayı alırsın?" Öğrenci "Para dolu torbayı seçerdim." Prof. "Ben olsam akıl olanı torbayı seçerdim." Öğrenci "Normal kimde ne eksikse onu seçer" Prof. Çok sinirlenmiş. Öğrencinin not defterini alıp içine "öküz" yazmış.
Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış: "Sayın profesör imzanızı atmışsınız fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz"...
Ara
MaNeSiA
[SIZE=5]Adamın biri bir gün mağazadan bir televizyon çalmış ve tam kapıdan çıkarken yakalanmış.Ertesi gün adamı mahkemeye çıkarmışlar.Hakim karar vermiş
-'Bir yıl hapis.'
Hırsız:
-'Ben biliyordum zaten bir yıl olacağını.'
Hakim:
-'Nereden biliyordun.'demiş
Hırsız:
-'Televizyonun üstünde bir yıl garanti yazıyordu demiş.'
[/SIZE]

Adamın biri hayvanat bahçesine gitmiş.bakmış ki bütün hayvanlar kahkahalarla gülüyor eşek yan gelmiş yatıyor. Adam bir anlam verememiş. Merakından ertesi gün tekrar gitmiş, bu seferde bütün hayvanlar yatıyor eşek kahkahalarla gülüyor. Hayvanat bahçesi müdürüne sormuş:
- Dün bütün hayvanlar gülerken eşek yatıyordu, bugün ise bütün hayvanlar yatarken eşek gülüyor bu ne biçim iştir ne oluyor... Müdür:
- Sormayın beyefendi dün zürafa bir espri yaptı eşek ancak bugün anladı...

Adamın biri bekçilik yaptığı fabrikaya gitmiş, fabrikanın müdürü gelmiş ve hayretle sormuş:
- İşe niye geldin kaynanan ölmemişmiydi.
Bekçi istifini bozmadan cevap verir:
- İş saatlerine eğlenceyi katmam.
Ara
Seyduna
süperlerdi........şekerim saolasın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  fıkra gibi bi olay :D AnGeLofDeATh 1 519 04-07-2022, Saat: 01:09 PM
Son Yorum: wildfang
  fıkra gibi bi olay "yok böyle bişey" Qetesh 11 1,035 09-02-2009, Saat: 01:32 AM
Son Yorum: bycakir
  Fıkra Gibi... kanatsı@z_meleq 0 332 05-22-2009, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  amerikada birinci seçilen fıkra!!! *gunefim* 0 432 09-06-2007, Saat: 04:32 AM
Son Yorum: *gunefim*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:32 AM