:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÇapKın Kız ! Bakinn
Shrewish
Ve TehTiTLer GeLiyor !
29kl18spsy41wb2.jpg

Ve TehTiTLer GeLiyor !
39wa9ofbe12yu5.jpg

10do10gbjq63qj4.jpg

57za15eazb64bv2.jpg

47np1wnas15db2.jpg
Ara
The jøkéЯ™
:yikildim:

ufaklıklara Bak Big GrinBig Grin
Sersi bunLarı Yeti$tirmek lazım Hacııı Big Grin
Ara
Shrewish
Tam Joker e göre . Eyvah ki ne eyvahBig Grin
Ara
Seyduna
:yikildim::yikildim:kız az değil be dalmış çocuğa oyy çocuk pek bi nazlı SmileSmile
Ara
Shrewish
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:kız az değil be dalmış çocuğa oyy çocuk pek bi nazlı SmileSmile

Günaydın maviboncuq nehabersin. Bana kızgın ve de kızgın değiLsin sanırsamBig GrinBig Grin
Beğenmenize sevindim. TeşekkürLer
Ara
The jøkéЯ™
Umbalanced Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tam Joker e göre . Eyvah ki ne eyvahBig Grin

bnmde war böle fotom ama Ben kızı sıkı$tırıyom Big GrinBig Grin
Ara
Seyduna
Umbalanced Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Günaydın maviboncuq nehabersin. Bana kızgın ve de kızgın değiLsin sanırsamBig GrinBig Grin
Beğenmenize sevindim. TeşekkürLer
günaydın canım yok nie kızgın olıyım yaaSmileSmile Rica ederim valla çok beğendim Smile kız pek bi usta yaa bayıldım onaa oğlanı gözüm tutmadı bişeden anlamıo:teytey::yikildim:
Ara
Shrewish
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:günaydın canım yok nie kızgın olıyım yaaSmileSmile Rica ederim valla çok beğendim Smile kız pek bi usta yaa bayıldım onaa oğlanı gözüm tutmadı bişeden anlamıo:teytey::yikildim:

OğLanı sana göndereyim, bi şeylar öğretirsinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Seyduna
Umbalanced Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OğLanı sana göndereyim, bi şeylar öğretirsinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
yok kalsın mızmızlarla işim olmaz benimSmileSmileSmile benim öğretme yeteneğim hiç yoktur be cnumSmile oyy
Ara
Shrewish
Bi teşekkür veriyim de gönLünü aLayım o zaman. Şaka yapmıştım Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hırsızLa çapkıN karşıLaşırsa (: ..TuuCe.. 12 610 05-23-2008, Saat: 05:01 PM
Son Yorum: MaviPrens
  Klawyeye BAkINN:D:D by€mo 10 729 09-11-2007, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: by€mo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi