:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Gönül..
Güzel bulduqunumu sever?
0%
0 0%
Sevdiqini mi qüzel bulur?
100.00%
1 100.00%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gönül güzel bulduğunu mu sever?.Sevdiğini mi güzel bulur ?
Seyduna
Gönül;

Güzel bulduğunu mu sever ?

Sevdiğini mi güzel bulur ?
Ara
_PssmsT_aLoNe_
qüzeL ßuLduuuNu seVer ßence yapTıqım isTaTisTikLeR oNu qöSTeRiioo Hanqi isTaTisTik demeyin ßende ßilmüüm :$ Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Seyduna
Kızın gözleri kördü.Ama kendisini dünyanın en güzel kızı zannediyordu.Bu duyguya kapılmasının sebebi annesiydi.Kızını küçüklüğünden beri dünyalar güzeli kızım diye severdi.Artık küçük kız büyüdü okul çağına geldi.İnsan içine çıktığında arkadaşları yüzüyle ,simasıyla dalga geçmeye başladı.Kız annesinin yalan attığını onu yıllarca kandırdığını düşündü.Ve annesini hiç affetmedi.Annesi ne kadar dünyalar güzeli kızım desede artık kıza inandırıcı gelmiyordu.Yıllar geçdi.... genç bir kız oldu annesine olan kızgınlığı hala devam ediyordu.Annesini istemediği için evini ayırdı.Bir gün hastaneden telefon geldi.Size uygun göz bulundu.Tedavinize hemen başlayabiliriz.Kız havalara uçtu.Tedavi başladı.Gözlerinin görmesine an kalmıştı.Sargılar açıldı.Kız hemen hemşirelerden ayna istedi.Aynaya baktığında hayretler içinde kendisini izliyordu.
Şaşkındı!!!
Annesinin "Benim dünyalar güzeli kızım" dediği kadar güzel olduğunu gözleriyle gördü.
Ve doktora ben nekadar güzelmişim,anneme haksızlık ettim,çok kırdım dedi.

Dr.Evet kızım çünkü;Şuan Annenin gözleriyle kendini görüyorsun dedi...

Sevdiği güzel görünür insanın gözüne,gönlüne....
Ara
angel16
Bence Sevdiğini Güzel BulurSmile
Ara
Seyduna
ilk başta güzel bulunduğu için seviliyo sonra deişiyooo bnce sevdiğini güsel buluyo
Ara
speedy_girl
Sevdiğini mi güzel bulur ?

GöNüL ; KiMi SewerSe GüzeL o'Dur Cnm Smile GüzeLe SeweNin Gözü iLe ßaKmaK Lazım !

Ara
angel16
Aslinda Güzel Bulduğunu Sever,sevdiğini Güzel Bulmuşturki SevmişSmilesevmişki Güzel BulmuşSmile))bulmuşki SevmişSmilesevmişki BulmuşSmileamannnnn Be Ne Bileyim Kafam Karişti YafffSmileSmileSmileSmile
Ara
_PssmsT_aLoNe_
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslinda Güzel Bulduğunu Sever,sevdiğini Güzel Bulmuşturki SevmişSmilesevmişki Güzel BulmuşSmile))bulmuşki SevmişSmilesevmişki BulmuşSmileamannnnn Be Ne Bileyim Kafam Karişti YafffSmileSmileSmileSmile
:yikildim: iLaahhii SeeeeN ! Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Seyduna
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevdiğini mi güzel bulur ?

GöNüL ; KiMi SewerSe GüzeL o'Dur Cnm Smile GüzeLe SeweNin Gözü iLe ßaKmaK Lazım !
katılıorum spdyim hoşgeldin bu arada şekerimm oyy özlemişim seni
Ara
angel16
Big Grin
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: iLaahhii SeeeeN ! Big GrinBig GrinBig Grin

NAPAYIM YA ÖYLE BİR SORUKİ CİVCİVMİ YUMURTADAN ÇIKAR YUMURTAMI CİVCİVDEN SORUSUNA DÖNDÜSmileBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi?? CeYDa HaNDe KeSiM 77 2,943 04-14-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  En Güzel 100.Yıl Forması Hangisi? €BeRimSin 34 1,517 04-13-2022, Saat: 09:58 AM
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 439 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  Oje Sürer misiniz / Sever misiniz ? CaNaT 12 1,152 04-29-2010, Saat: 10:55 AM
Son Yorum: Hasretiim
  *Hayatın Güzel Yanları Nelerdir ? PesmisT GirL 5 478 07-24-2009, Saat: 01:51 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:01 PM