:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ilk 2 seçenek bayanlar için..son 2 seçenek erkekler için..
iş kadını olmak
0%
0 0%
ev hanımı olmak
0%
0 0%
eşinizin çalısması
0%
0 0%
eşinizin ev hanımı olması
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
soruyorum soruyorum sordumm
angel16
Ben çalişirim çok Zengin Olsamda çalişirim çok Fakir Olsamda çünkü çalişmak Sadece Para Değil Cok Fazla Getirisi Var:arkadaş çevresi,eğlence,kültür,deneyim.....gibi GibiSmile
Ara
Seyduna
ya çalışmamasını istememenin mantıklı bi açıklaması yokki ..sadece ebni bırakır die korkuyosunuz kıskançlık itiraf etSmile
Ara
PesmisT GirL
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:y00 neresi an0rmaL ?
her yeri kadınLarında çaLı$maya hakkı war Wink
Ara
The jøkéЯ™
yoo beni bırakır Diye ne Korkucam Ztn O modeL Korktuqum biriyLe EvLenmem Ben $aHSen..Nie Yorulsunkiii Durduk yere (: Ztn durumumz ii oLursa calı$mamasından Yanayıım..
Hem ben karımı caLı$tırmam hıhıhh Big Grin
Ara
can yoldaşım
angel16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben çalişirim çok Zengin Olsamda çalişirim çok Fakir Olsamda çünkü çalişmak Sadece Para Değil Cok Fazla Getirisi Var:arkadaş çevresi,eğlence,kültür,deneyim.....gibi GibiSmile
aynen katılıyorum evde oturup dantal mı yapcanBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
Sen Çalı$ıtrMaSSın ama yhaa o isTerSe noLcaq ? TongueTongue: :
Ara
Seyduna
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoo beni bırakır Diye ne Korkucam Ztn O modeL Korktuqum biriyLe EvLenmem Ben $aHSen..Nie Yorulsunkiii Durduk yere (: Ztn durumumz ii oLursa calı$mamasından Yanayıım..
pek bi düşünceliymişsinSmileSmileSmileSmile oyy
Ara
EndLess
Bernım Esım Buyuk IhtımaLLe unıversıte Okumus Bırı OLucak..SmileSmileSmile Durumum Iyı Yada kötu Bu8 Farketmez..Onun Ama Sadece ALanı Uzerınde Iyı Bır ıs oLursa CaLısabıLır..Ama Ben Her sekıLde Onun GeLecegını SagLayabıLırım..SagLıyamassam EvLenmem Saten..SmileSmileSmile
Ara
can yoldaşım
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoo beni bırakır Diye ne Korkucam Ztn O modeL Korktuqum biriyLe EvLenmem Ben $aHSen..Nie Yorulsunkiii Durduk yere (: Ztn durumumz ii oLursa calı$mamasından Yanayıım..
BENİMLE EWLENİRMİSİN OSAMAN BEN ÇALIŞMAKTAN YORULDUM
Ara
Seyduna
ben evlenirsem kesinlikle çalışırım ..ister istesin ister istemesin çalışmktn vazgeçmem eeğr çalışmamı istemiyosa isrrala bn ondan şüphe ederim valla
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:44 AM