:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pardon! Acaba sizi sevebilir miyim?
RomantiK_Genç
[COLOR="Red"][SIZE="2"]Pardon! Acaba sizi sevebilir miyim?

Pardon! Acaba sizi sevebilir miyim?
Neden?
Neden olacak, korkuyorum!
Korkuyor musun?
Evet ya, korkuyorum.
??nk? seni seversem hemen huyun suyun de?i?ecek.
Sende sevdi?im ?eyler farkl?la?acak. ??maracaks?n.
Be?enmez olacaks?n art?k beni.
??nk? ben art?k muhta? olmu? olaca??m sana, senin g?z?nde. ??nk? bilin? alt? atacaks?n beni ?nceden programlad???n bir yere. Sesine, g?r?nt?ne, ellerine, g?l?mseyi?ine hatta nefesine bile mahkum edilmi? olaca??m...ve ad?na "A?k" diyeceksin hemen, daha ben ne oldu?umu bile bilemeden. ?yle de?il mi? Bilmez misin? Muhta? olmak acizliktir.
Simdi seni sevdi?im i?in cezaland?racaks?n beni biliyorum!
Hor g?receksin. Bekleteceksin. Aramayacaks?n.
Menfaatlerin ?n plana ??kacak.
?ayet menfaatlerini de sevmezsem beni sileceksin.
Yalan mi? Sileceksin iste!

Sonra her g?n benden azar azar uzakla?aca??n? seyredip kahrolaca??m.
Yahu ben bir seven'im. Yani seni sevgimle onurland?rm?? bir insan.
D?nyay? ayakta tutacak insan kudretinin adidir Sevgi... Simdi ben sevdim diye, bu kudrete ve cesarete sahip oldum diye sen beni nas?l ve ne hakla cezaland?rabilirsin? Aklim alm?yor. Zeka seviyemde. ?nsanl???mda. Y?re?imde.

Yok! "Seni seviyorum" c?mlesini ?ok sarf etme eskir! Yok! Herkese "seni seviyorum" deme, sadece a??k olunca kullan! Yok! "Seni seviyorum" demeden ?nce binbir hokkabazl?k yap ve ?irin g?r?n ki sevdi?in sevildi?i i?in kendini dev aynas?nda g?rmesin, onu inlet, s?r?nd?r, akl?n? ba??na getirt, mahvet!
Neden?
??nk?, bu makbul..
Ka?....sevsen de sevmesen de ka?!
Neden?
??nk? ka?an kovalan?r aptal! Ka?an kovalan?r...

?yi de, neden sevdi?im i?in ka??yorum ki? Ben ka?acak ne yapt?m?
Ka?arak daha mi makbul olaca??m? Ka?arsam daha mi k?ymetim anla??lacak? Sevmek utan? verici bir ?ey mi ki ka?mam gerek?!
Anlayam?yorum... Oysa ben zaten sevdi?imi severek devle?tirmi?imdir.
Onun dev aynas?nda kendisini yeniden devle?mesine ne gerek var ki?
Bir g?rebilse benim g?zlerimle kendini, eminim k?skanacakt?r bendeki kendisini...
Yok ama yok!
Bilmez sevgililer sevilmenin e?sizli?ini, bilmez...
Ondand?r bol keseden sevgiyi b?yle t?keti?leri...
Ben hi? ??marmayan, de?i?meyen, yozla?mayan, u?up gitmeyen, t?kenmeyen sevgi g?rmedim.
Art?k cenaze t?renleri iki t?rl? yap?lmal?. Biri bedenler i?in, Di?eri zorla ?ld?r?len sevgiler i?in!... Ne demi? Y?lmaz Erdo?an, " Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim " Anlay?n art?k varl?klar? de?il, ihtimalleri sever olduk... Neden?
??nk? ihtimaller hayallerimizdir. Sevmekse hayatin bir ger?e?i.
Hayallerimizde sevgilimiz hi? de?i?mez.
Hatta "seni seviyorum" dedik?e ya g?zleriyle, ya elleriyle ya da tatl?diliyle " beni sevdi?in i?in te?ekk?r ederim a?k?m " der...

Te?ekk?r etmek?! Beni sevdi?in i?in...

Evet ya... Bir onurdur, bir ?d?ld?r, bir ?ereftir sevmek ve sevilmek.
?zg?rl???m?zd?r. Cesaretimizdir. ?nsanl???m?zd?r. Ayr?cal???m?zd?r.
Ama ne yaz?k ki birde b?t?n bunlar? fark?nda olamay???m?zd?r sevmek...
Korkuyorum. Hep sevdi?im i?in cezaland?r?ld?m. Art?k "seni seviyorum" derken bana tuhaf tuhaf bakmayacak varl?klar? daha ?ok sevmeye niyetliyim... Bir ?i?ek gibi... Bir hayvan gibi... Bir da? manzaras? gibi... Bir su damlac??? gibi... Bir k???k tomurcuk gibi hen?z do?makta olan...

??nk? hepsinin insanlarda var olan bir b?y?k silahtan ar?nd?r?lm??l??? var.
Yani dilleri yok, dilleri! Konu?amazlar... Sadece dinlerler...
Sevginizi anlayarak hissederek dinlerler.

Onlara "Pardon! Acaba sizi sevebilir miyim? " demeniz gerekmez. Direkt s?ylersiniz sevginizi hesaps?zca, umars?zca... Saymadan... Ne g?zeldir huzurla sevebilmek. Ne g?zeldir bir ?i?e?in kokusu, bir kusun sesi, bir manzaran?n g?r?nt?s?, bir s?cac?k bak??la ?d?llendirilmek.

Bizim i?in ?d?l demek, elle tutulabilen bir ?eydir.
Bir nesne. ?znesiz.
?zne biziz...ama nesneye muhta?.
?zne ?zneyi sevemez mi?
Nesnesiz ?znelik olamaz mi? Nesne ?zneyi sevemez mi?
Ben severken bedenimi unutmak istiyorum.
Sadece elimde kalbim olsun. Bir k?sa bir uzun vuru?larla at?p dursun.
Tek arma?an?m bu olsun verebildi?im bir sevgiliye. Bundan kutsal??
Daha ne olsun! Anlas?n art?k beni anlas?n. Sevmek istiyorum Utanmadan, korkmadan, reddedilmeden, k???k g?r?lmeden sevmek...

Ve sevgimi ifade edecek her t?rl? ??lg?nl??? hesaps?zca yapmak istiyorum. Gurur denilen s?zc??? s?zl?klerden ??kartmak, sevdi?im i?in sevilerek ?d?llendirilmek istiyorum... Bir insani sevebilme yetene?imin bula??c? olmas?n? istiyorum. Ve bu m?kemmel hastal?k t?m d?nyaya bula?s?n istiyorum. ?nim inim inlesin mutluluktan insanlar. Sevilmekten ?lebilsinler belki de!
Sevgisizlikten de?il!...
Sevgi ?retilsin.
Sevgi ile her ?ey topraktan f??k?r?r gibi f??k?rs?n istiyorum. Pardon!
Acaba sizi sevebilir miyim? diye sormay? de?il, bug?n sana "seni seviyorum" demeyi atlad?m galiba beni affet diye hesap soran bir y?re?e ifade vermek istiyorum mutlu mutlu g?l?mseyerek...

Hey sen...Okuyucum.
Sen de bir ben'sin... Ben de bir sen'im...
Yok birbirimizden fark?m?z ama...
?ayet isyanlar?mla beni, bende kendini, kendinde d?nyay? hissedebildiysen e?er hi? g?rmedi?in bir y?z, duymad???n bir ses, "Ne fark eder ki?" dedirtebildiyse sana ama? hayatini yasad???n y?re?ini ortaya koymaksa, sevmekte c?mertsen, g?stermekte cesur. ?yleyse soruyorum simdi sana.?ki k???k kum tanesi sevgi ile bir f?rt?na yaratabilir (di) mi?
Ben'ce :
Sevdi?iniz ve sevildi?iniz her g?n? bir te?ekk?rle ?d?llendiriniz...
[/SIZE][/COLOR]
..TuuCe..
güseLmiss_payLasımın için saoL anıL Smile
Ara
RomantiK_Genç
Sen saoL TuuCeWink
angel_
spr ya çok beğendim ellerine sağlık
Smile
Ara
ManyaX_GirL
Ve sevgimi ifade edecek her türlü çılgınlığı hesapsızca yapmak istiyorum. Gurur denilen sözcüğü sözlüklerden çıkartmak, sevdiğim için sevilerek ödüllendirilmek istiyorum...

süper olmuşş anıll..
yüreine sağlık..
kendimi buldum diebilirim sana..
paylaşım için tşkkrlrr...
Ara
Asi_K?Z
TŞkler GÜzel PaylaŞim
Ara
RomantiK_Genç
Eyw Arkadaşlar Wink
eylülakşamı
yüreğine sağlık arkadaşım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğinden öpebilir Miyim? eRCi 1 335 04-12-2022, Saat: 05:33 AM
Son Yorum: wildfang
  Gecelerce kalbinin derinliklerindeki sızı olmak istiyorum... PaPaTYa_PReNSeS 8 671 04-09-2022, Saat: 01:07 AM
  Evinizin sizi i?ine s??d?ramayacak kadar dar oLdu?unu fark edeceksiniz... mscxcs 1 348 04-05-2022, Saat: 07:11 PM
  Evet bayım sizi seviyorum. . . Hasretiim 4 1,094 04-19-2012, Saat: 07:28 AM
Son Yorum: acemhe
  Pardon,siz aşk mısınız? acemhe 1 660 04-19-2012, Saat: 07:22 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 11:19 PM