:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morgtan Bi qÖrüntü
manyaq17
uff ne diyimki ben sizee kamil kamil konuşmak diil benimkisi canım benim.. çok ölü gördüğümden olsa gerek madem konu morg diil ölü ismini öle adlandırmasaydın canem ne diyeyim sana Big Grin ben bi resim ekleyeyeim ona bi bakın isterseniz
Ara
Son Noktam
Puyhahauhauh Big GrinBig GrinBig Grin ßurası ßizim DoqRadığımız AdamLarın Mezßası Morg DeqiiL Big Grin
Ara
Son Noktam
manyaq17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uff ne diyimki ben sizee kamil kamil konuşmak diil benimkisi canım benim.. çok ölü gördüğümden olsa gerek madem konu morg diil ölü ismini öle adlandırmasaydın canem ne diyeyim sana Big Grin ben bi resim ekleyeyeim ona bi bakın isterseniz

eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe
eKLe Big GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::teytey:
Ara
*AnGeL_GirL*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu morg olup olmadığı değil Big GrinBig Grin
Morg bahane ceset şahane Big Grin

:yikildimConfuseden birgün beni öldürceksin:yikildim:
Ara
MaNeSiA
manyaq17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uff ne diyimki ben sizee kamil kamil konuşmak diil benimkisi canım benim.. çok ölü gördüğümden olsa gerek madem konu morg diil ölü ismini öle adlandırmasaydın canem ne diyeyim sana Big Grin ben bi resim ekleyeyeim ona bi bakın isterseniz
bende sağlıkçıyım cnm kupa kızıdaSmile
Ara
Son Noktam
Ona Canım Deme ßana de Big Grin
Ara
The jøkéЯ™

$ekiLmi yapıyosn :yikildim:
amaç payla$ım.
Konu ismi deiL.
Ara
*AnGeL_GirL*
arkadaşlar hiç morgda kaldınız mı ya.....!!!
Ara
The jøkéЯ™
ohoo çokk KüçükLüqüm morqLarda qeçti Big GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
Dj-Gökhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ona Canım Deme ßana de Big Grin
tamm canmSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 03:41 PM