:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlik:(
R_U_H_S_U_Z
angell sanırım senin yasın daha kücükk erkenn teşhis edilmiş hastalığın ve tedabi edilme oranı baya yüksekk bence sen buralarada vakit kaybetme ve tedavii yolarına bas vur ama sana tavsiyen sakın çapaya gitmee
Ara
angel16
çapa burda yok zaten ben bursadayımSmilebosver tedaviyi sevgilimede söyledim haberide var artık sallamıyorum çünkü kanser beni yenebilir ama aşkımı aslaSmileConfusedmiley17:
Ara
R_U_H_S_U_Z
sen bu hastalığaa bastan yenilmişsin angelll yani sen en bastan kaybetinn mücadele bile edemeden kaybetinn aşklarr sahtedirr angell yasın kac bilmiyorum ama sanırım daha yasın kücükk Allah gecinden versin sana bişi olduğunda aşkım dediğin kişi bir ömür yasınımı tutacak hayır üç beş ay sonra baskasını bulacakk

ÖNEMLİ NOT=SENİ SEVGİLİNDEN DAHA COK SEVEN BİR AİLEN OLDUÄžUNUDA SAKIN UNUTMA VE YENİLMEYİİ GÖZE ALMA HİÇ BİR ZAMAN
Ara
angel16
benim yaklaşık 10 gün sonra nişanım var ve ben hastalığımı dediğim halde benden vazgeçmediSmilebu büyük bir davranıştır aşk budur benceSmile
Ara
R_U_H_S_U_Z
peki saan bir soru soracamm angell senin hastalığını ailen öğrenince ailen senden vaz gectimi pekii sölermisin baana neden sadece sevgilini düşünüyosunda aileni düşünmüyosun bence sevgilin kadar ailenide düşünüp tedavilere karsılık vermelis

ÖNEMLİ NOT = UNUTMA SEL GİDER KUM KALIR
Ara
angel16
ailemi düşünüyorum ama şuan önemli olan kocam olacak kişi çünkü hayatımın bundan sonrasını onunla geçircem anlatabildimmi?daha açık konuşturma istersen ha:!
Ara
R_U_H_S_U_Z
Ailen adına üzüldümm angell bana göre zayıf bir kızlarıı varrr.Tabiki eşin olacak kişiyi düşüneceksinn ama seni bu yaşa kadar getiren ailenide düşünmelisinn Ailen ve Eşin içinn mücadele etmelisinn

ÖNEMLİ NOT = UNUTMA SAVAŞTAA GÜÇLÜ TARAF DEÄžİLL ZEKİ OLAN TARAF KAZANIR
Ara
angel16
Ben Mücadele Etmicem Demedimki Artik Sevgilimde Yanimda Herşeyei Yaparim Demek Istedim.bu Arada Ailemin Hastaliğimdan Haberi Yok Bi Müddet Demicem üzülsünler IstemiyorumSmile
Ara
R_U_H_S_U_Z
çapa burda yok zaten ben bursadayımSmilebosver tedaviyi sevgilimede söyledim haberide var artık sallamıyorum çünkü kanser beni yenebilir ama aşkımı aslaSmileConfusedmiley17:

bu laf sana ait angell kanser beni yenebilir ama aşkımı asla diyosunn neden kanseri sen yenmiyosunda kanser seni yeniyoo
Ara
angel16
Burda Nalatma Istediğim Msj Farkliydi..hani Bir Söz Varya ölsemde Gam Yemem DiyeSado Tarz Bişey Ama Sonuna Kadar Savaşirim Cok Inatçiyimdir O Yüzden Takmiyorum Zaten Yeneceğimi Bildiğim IçinSmile:a:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 09:29 PM