:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölmek Üzeresiniz Ve Sadece Msn Den Bir Kelime Yazma Hakkınız Var:
_PssmsT_aLoNe_
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:arkandaN aqLancaqını mı dü$ünmü$tün ?

HııH kızııM SaNa Tek Laf söLüorum ßaNa Hava Atıcan Die Kendini Kasma ßaNa eßen ßiLe HasTaaa Wink:tolga:CoolBig GrinBig Grin SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HııH kızııM SaNa Tek Laf söLüorum ßaNa Hava Atıcan Die Kendini Kasma ßaNa eßen ßiLe HasTaaa Wink:tolga:CoolBig GrinBig Grin SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
eywaah Lafa oturtmaya faLan mı çaLı$tın anLamadım ki ? Big Grin ahh senin bu $akaLarın yok mu öLdürüor beni Big Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eywaah Lafa oturtmaya faLan mı çaLı$tın anLamadım ki ? Big Grin ahh senin bu $akaLarın yok mu öLdürüor beni Big Grin

$aka yapmıoRum cnm Laf oturDuda Senin Haßerin Yok...SmileSmile): Nyse TaRtı$ma oRtamı yaraTmayaLımSmileSmileSmile
Ara
TutkuM
karışmış burasıBig GrinBig Grin kıslar noluyor??Big Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karışmış burasıBig GrinBig Grin kıslar noluyor??Big Grin

Yok ßişey Canım SmileSmileSmileSmile öLe Kendi HaLimizDe...SmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:$aka yapmıoRum cnm Laf oturDuda Senin Haßerin Yok...SmileSmile): Nyse TaRtı$ma oRtamı yaraTmayaLımSmileSmileSmile
özeLe qeL cnm burda.....
Ara
TutkuM
peki canlarımSmileSmile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karışmış burasıBig GrinBig Grin kıslar noluyor??Big Grin

Birşey yok ya iki iyi arkadaş şakalaşıyorlar.
Ara
TutkuM
evet öyleymiş bSmile
Ara
Yenemuko
öleceksem neden sadece msnden yazma hakkım olsunki msnden değil ama Allah nasip ederse son kelimlerim kelime-i şaadet olur inşallah
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ingilizce kelime türet haydi !!! p£r!k!z! 227 6,381 04-14-2022, Saat: 10:04 PM
Son Yorum: wildfang
  bu kelime size neyi hatırlatıyor CaNaT 248 8,207 04-10-2022, Saat: 07:14 AM
  Kanla Yaz? Yazma lavinya 12 1,089 04-07-2022, Saat: 02:59 PM
  son iki harten kelime t?retmece... kayıp_gölgeler 223 4,296 04-05-2022, Saat: 04:12 AM
  $uan Sizi Anlatan Kelime ??? SweetCandy 1,448 25,779 11-21-2015, Saat: 02:50 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:12 PM