:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servet'in T-Shirt'ü
ѕqρα кJмя
servetkiss.jpg

İstanbul'da öğrenciyken Tophane'ye inmiştik bir bahar akşamında nargile için. Uzun senelerdir görmediğim bir arkadaşımı görmüş ve hasret gidermiştim ama giydiği t-shirt biraz garipti. T-Shirt üzerinde yazanı biliyor musun diye sordum, "yok aga" dedi. Nereden aldın diye sordum, doğum günü hediyesi cevabını aldım.

T-Shirt üzerindeki Türk insanının en çok kullandığı küfürlerden biriydi. Biraz önce aldığım bir elektronik postada da bu fotoğrafı aldım. Servet'in formu malum, Galatasaray'ın en değerlisi o yüzden demeç veriyor Bahri Havadır'a. Fakat giydiği t-shirt üzerinde yazandan da, kimlerin giydiğinden de habersiz sanırım.

Ona da hediye mi edildi bilmiyorum, ama sanıyorum t-shirt üzerinde yazanın "her şey bir öpücükle başladı ve sonunda böyle oldu" dediğini ve son kısmının kıpkırmızı ve kocaman bir ok ile karın bölgesini gösterdiğini bilse giymezdi Servet bunu.

Hele de bizim Iğdırlı türkücü Servet.

Ne mi var bunda ?

Hamile kıyafeti işte...

Lambuja
Ara
3qéN
:yikildim:
Ara
..TuuCe..
ehuheeh Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Servettir ne yapsa yeridir eski fbli yeni gsli Wink Big GrinBig Grin ortamı kızıştırdım Tongue
onun bi şapkası var yandan gagalı ona bayılıyom penguen gibi oluyor Big GrinBig Grin
Ara
CaNaT
ehehehhee Servet yaw işte Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener'den Diarra'ya servet MaSaL 0 876 06-15-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL
  Aslan 'Servet'e kondu ! CaNaT 0 503 01-24-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi