:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vazge??lmez?ms?n !
RomantiK_Genç
x1pnprgmi5o51mmebycg8zoye2ks0y.gif

Birine hi? vazge?ilmezimsin dediniz mi? Ya da her ?eyden vazge?erim ama senden asla? Hen?z demediyseniz ?ok ?ey kaybediyorsunuz demektir.

?nsan?n i?ine i?leyen bir ayaza ev sahipli?i yapan k?? bahar?nda seni d???nd???mde i?ime yay?lan s?cakl???n, d??ar?daki iki metre kar? bile eritebilece?ini d???n?yorsam...

Uykudan y?z?mde mutlu bir g?l?mseme ile kalk?p benimle birlikte uyanan g?ne senin ad?n? veriyorsam...

Evimin b?t?n duvarlar?nda senin y?z?n? g?r?p,bana bakt???n? hissediyorsam...

Ve bu beni her g?n hep ayn? ?ekilde heyecanland?r?yorsa...

??ti?im ?ay?n ?ekeri ,sigaram?n duman?,kahvalt?m?n her lokmas? sen oluyorsan....

Sokakta bana bakan her insan,y?z?mdeki tarifsiz sevinci g?r?p hayrete d???yorsa....

Sevdi?in ?ark?y? defalarca ba?a al?p b?kmadan defalarca dinleyebiliyorsam...

Y?zlerce ki?inin aras?nda bile kadehimi yaln?zca senin ?erefime kald?r?yorsam...

Ba??m? d?nd?ren ?eyin asl?nda i?ki de?il, sana olan a?k?m oldu?unu biliyorsam...

Yorucu bir g?n?n sonunda ufac?k bir s?z?nle, bir g?l???nle uzun bir tatilden d?nm?? gibi enerji doluyorsam...

G?n boyu saatleri dakikakalar? say?p 'Neden ge?miyor bunlar' diye hay?flan?yorsam...

Ve hep seninle bulu?aca??m? an? bekliyorsam kitap okurken seni d???nmekten kendimi alamay?p ayn? sat?r? defalarca tekrar ediyorsam...

Sonra sana bunu anlatt???mda birlikte ne kadar g?lece?imizi d???n?p keyifleniyorsam...

Seninle ilgili planlar yap?yorsam....

Sadece varsay?mlara dayal? olsa bile o planlar? m?kemmelle?tirmek i?in her ayr?nt?da dakikalarca d???n?yorsam...

?zledi?im filmdeki ba? rol oyuncular?n? yerine kendimizi koyup '' Biz olsayd?k b?yle yapard?k'' diyorsam...

Y?zy?llard?r sevgililerin kulland?klar? klasik s?zc?klerin benim duygular?m? anlatmaya yetmedi?ine fark diyorsam ...

Yine de bunlar? s?ylemekten hi? ama hi? b?km?yorsam...

A?k?m?n co?kusunu sana yans?tt???mda seninde bana ayn? co?kuyla kar??l?k verece?ini biliyorsam...
Kahkahan?n en g?zelini seninle ataca??m?, yeme?in en g?zelini seninle yiyece?imi, i?kininen keyiflisini seninle i?ece?imi d???n?yorsam...

' Hayat?n en anlaml? ?eyi ne ' diye sorduklar?nda teredd?t bile etmeden senin ad?n? verebiliyorsam...

Sen benim i?in vazge?ilmez olmu?sun demektir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen Ben?m Vazge??lmez?m Olmu?sun Demekt?r.... >As!_M€L€q< 9 540 04-05-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  ''Herg?n yeni bir?eylerden vazge?iyorum eRCi 1 433 04-05-2022, Saat: 01:27 PM
  Bug?n Vazge?t?m mscxcs 6 645 04-05-2022, Saat: 02:05 AM
  Seni Sevmekten Vazge?meyece?im..!! tatlı_cadı 10 696 04-05-2022, Saat: 01:49 AM
  Vazge?iyorum Senden... ROSE 7 433 04-04-2022, Saat: 06:57 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:25 PM