:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biraz abarti olacak ama :$
EndLess
Ben Bıraktım..Bu Sızın kacıncı Ayrıcalık Talep Etmenız...SmileSmileSmileSmileWinkWinkWinkWink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
sersi sen modmusun hayir ilgilimisin hayir bu konu ilgiliye acildi ilgililer ilgilensin lutfen deisirse ne ala deismesse yapilacak birsey yok ?
BIZ ZATEN HAKSIZLIK TALEP ETMIYORUZ HAKKIMIZ OLAN BISEYI ISTIYORUZ OLECEK DEILLER YA DEISSELER ARTI IKI KERE NICK DEISEN HIC YOK SANKI BU FORUMDA !!!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Bıraktım..Bu Sızın kacıncı Ayrıcalık Talep Etmenız...SmileSmileSmileSmileWinkWinkWinkWink

Ahahaha Big Grin sanki taLep ettikde oLdu Tongue

+ ben bu konuda bir ayriCaLik Görmüyorum ...
Ara
EndLess
ArkHe-ZeCh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sersi sen modmusun hayir ilgilimisin hayir bu konu ilgiliye acildi ilgililer ilgilensin lutfen deisirse ne ala deismesse yapilacak birsey yok ?
BIZ ZATEN HAKSIZLIK TALEP ETMIYORUZ HAKKIMIZ OLAN BISEYI ISTIYORUZ OLECEK DEILLER YA DEISSELER ARTI IKI KERE NICK DEISEN HIC YOK SANKI BU FORUMDA !!!

Bana Trıp Atma..

Ben Degısmıcek Dıyosam Degısmıcezk...WinkWinkWink hele senın kı hıc degısmıcek..WinkWinkWink
Ara
EndLess
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahahaha Big Grin sanki taLep ettikde oLdu Tongue

+ ben bu konuda bir ayriCaLik Görmüyorum ...

OlabıLır görmek ıcın bakmak gerekır...WinkWinkWink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ouff ...

neySee ...
Ara
EndLess
Offf Trabzonda Gıt ıstersen..WinkWinkWinkWinkWink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ayh ayh ayhh yikiLdim ...
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Eski:Esra-ýþýk
Yeni:BÝR_YAÐMURDA

Eski : BÝR_YAÐMURDA
Yeni : Yorgun Yürek

Eski:_LaNeTh

Yeni:MaThPaCEski: Mathpac
Yeni: By LaNeTh

bunlar deismesi icin yeterli kanit bence sersi sen kimsinki modlar sana ayricalikmi yapior yada sen bu forumda kiyaklimisin ne alaka deisecek sende goruceksin Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Vayy be DuyGuSuzda torpiL ... Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  avatar biraz büyük görünsün.... HIÇKIRIK 49 2,644 01-29-2008, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:52 PM