:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mesaj Atmadım diye:
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar size söylemiştim eski sevgilimle barıştığımı ama artık yemin ederim delircem yaa birgün müsait değildim mesaj atamadım diye küstü barışmak için ne diller döktüm olmadı ama son çareyi intihar etmekte bulmuştum yani artık bunalıma girmiştim.
30 adet hap yuttum hastanelik oldum bunun haberini almış hastane isminide öğrenmiş hastaneye geldi sonra ben görüşmek istemediğimi söyledim ama içimde kan ağlıyordu şu an imzamda yazan sözleri telefonumdan mesaj olarak gönderince biraz üzülmüş ve tekrar barıştık ama benim anltamak istediğim sizler olsanız bir gün mesaj atmadı diye sevgilinize küsermiydiniz.İşte söylemek istemezdim ama itiraf etmek istedim.Confusedmiley13:Sad:.
Ara
MaNeSiA
eski aşk eskidir hüso boşverBig Grin
Ara
Selin :)
delikanlı yürek sen en azından barışmışsın... ben geri dönüşü olmayan ayrılıklardayım ..Sad
Ara
chatlaq
Ciddi mi ?
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Unutmak kolay değil arkadaşlar ne kadar eskide olsa.Ben 1 sene dargın kaldık kahroldum unutmak için türkcelli değil aveayı kullandım nafile artık 1 sene sonra tekrar barışmışken tekrar küsmesi beni intihara kadar sürükledi ama neyseki kendimi affettirmeyi başardım.
Ara
soyle
Huso yakınınsa olsam yardım ederdim arac felan köntür felan diycem ama benim hat dogal olarak faturalı Smiletemin ederdik ama suan uzaktayım baya bi Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Düşünmen yetrr kardeş sağol.
Ara
soyle
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Düşünmen yetrr kardeş sağol.
ne demek lem turk ordusu emrinde Big Grin bence sende faturalı hatta gec Smile yoksa kontor at sevgilim muhabbetleri felan Big Grin böle devam edip durcan
Ara
ѕqρα кJмя
bu doğruysa bende Tom Kruz :tolga:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Mert sen yorum yapmasan diyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Öleceğim Diye Çok Korkuyorum - Ünal Arık Şžiranlı@ 1 535 06-17-2016, Saat: 05:57 PM
Son Yorum: Şžiranlı@

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 09:37 AM