:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bak sonbahar gelmiş ben çağırmadım!!!!
gözüyaşlı@
bak sonbahar gelmiş,yapraklar sararmakta üzerime yüzüme vurmakta soğuk herşeye rağmen yaşıyorum yaşanılası şeyleri.bazen üzülüyorum,düşünmek bile istemiyorum neden gittiğini.sen gemileri çok önceden yakmıştın sadece gitmek kalmıştı.ve sen sana yakışanı yaptın:GİTTİN... bana son bi söz hakkı bile vermeden.dur!nereye bile diyemeden.şimdi bak dışarı yapraklar savrulmakta çıkan rüzgarla.sen merak etme ben çok fırtınalı yağmurlar atlatttım bu da onlardan biri...ama bir daha yağmur sonraları tomurcuklanmak yok,bir insan için bir daha yağmurlarla yarışmak yok.ve daha da öenmlisi olacağım şeye toprağa ihanet yok.senin o buğday yüreğini yağmurlar büyütürde.benim bu bedenimi hangi yağmur temizler.bir daha görür müyüm güneşi,özlediğim şeylerin tadına varabilir miyim.her acıya katlanırdım da şu zamansız vedalar olmasa.bitecek ve arkandan ağlatacaksan niye sevdin beni sevgili.?hayatın içinde hani bize de yer vardı.hem de mutluluk istediğimiz kadar olacaktı.hani yağan yağmurlar aşkımızı büyütecekti.hani biz herşeyin karşısında dimdik elele duracaktık.şimdi bana bu soğuk sonbaharları yaşatmak neden sevgili?sen yinede benimlesin.herşeye katlanırımda şimdi senin o yüreğinde başkaları yaşarsa ben ne yaparım?
Ara
Seyduna
herşeye katlanırımda şimdi senin o yüreğinde başkaları yaşarsa ben ne yaparım?
ellerine sağlıkkk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak sonbahar gelmiş ben çağırmadım!!!! gözüyaşlı@ 0 379 04-27-2008, Saat: 09:38 AM
Son Yorum: gözüyaşlı@
  Yine Sonbahar ÇiLeK 4 523 12-10-2007, Saat: 10:55 AM
Son Yorum: ÇiLeK
  Sonbahar Geldiğinde erkanbaraz 0 538 06-28-2007, Saat: 03:57 AM
Son Yorum: erkanbaraz
  ^SoNbAhAr YaPrAkLrInA ÖzEnDi YüReÄžiM^ °¤(MiNik_P€Ri!i)¤° 3 555 04-07-2007, Saat: 02:09 PM
Son Yorum: °¤(MiNik_P€Ri!i)¤°

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:10 PM