:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizlim, Saklım benim Yasaklım
Güldenur
Heceler nasıl dökülmüş öyle kalplerinizde aşka çağrı atmışsınız bulmuşsunuz yüreklerinizi. böyle aşka canlar feda ola Smile Ben sizin yüreklerinizi çok seviyorum
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Gizlim saklim yasaklim ..
Benim tek askim.

Gizlim din dünyam oldun, Saklim'din Can yoldasi oldun ..
Yasagim'din Artik tek umudumsun ..
Buaralar sadece özledigimSin ..

Tek hasret cektigim, Yüregine vuruldugum Sevdam benim
özledim çok özledim seni ..
Ara
€BeRimSin
Canımda Tek Cansın
Özlemimdeki Tek yarsın
Hasretinden midir nedir Bilmem ama
Her gece ağladığım tek vuslâtımsın
ѕαкℓı@мѕı@η
Oy askim ( :

Hatirladim bak yine okuyunca bu güzelim içim[iz]de[n] dökülen sözlerden 'O eski günleri ..
Sevgilim seni içimde sakli sakli, gizli gizli sevmekte güzeldi. Içinde 'Senin' gectigin hersey güzeel .. Sen birtanesin, herseysin.. Canimin içi, hayatimin anlami, gözümün nurusun 'Seni çok seviyorum.
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oy askim ( :

Hatirladim bak yine okuyunca bu güzelim içim[iz]de[n] dökülen sözlerden 'O eski günleri ..
Sevgilim seni içimde sakli sakli, gizli gizli sevmekte güzeldi. Içinde 'Senin' gectigin hersey güzeel .. Sen birtanesin, herseysin.. Canimin içi, hayatimin anlami, gözümün nurusun 'Seni çok seviyorum.

Ahh o günler, beni deli divane eden aşkın halen de öyle de ölürüm ya ben sana. Sen çok başkasın bitanem, tutkum, herşeyimsin...

Çok seviyorum seni çok çok çok çok çok aşığımmmmm sanaaaaa bennnnn Confusedmiley17:
ѕαкℓı@мѕı@η
Gün geçtikçe artan sevgin, sevdikçe tutuklu kaldigim gözlerin, aklimdan çikmayan ellerin dudaklarin her zerren .. Öyle içimdesin ki Yâr; dün, bugün, yarin.. hergün, herzaman, heryerde sol yanim 'Sen diye çarpar.. ( : bir seni çok seviyor tek senin için yaniyorum nefes'im.. Benim mutlulugumsun.
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gün geçtikçe artan sevgin, sevdikçe tutuklu kaldigim gözlerin, aklimdan çikmayan ellerin dudaklarin her zerren .. Öyle içimdesin ki Yâr; dün, bugün, yarin.. hergün, herzaman, heryerde sol yanim 'Sen diye çarpar.. ( : bir seni çok seviyor tek senin için yaniyorum nefes'im.. Benim mutlulugumsun.

Dokun bana sevgilim, mutluluk harflerine dokunurcasına gözlerimdeki derin manaya dokun ... Çünkü benim tek mutluluğum sensin ...

Seni seviyorum can parçam ...
ѕαкℓı@мѕı@η
Aşkımmm benim ya çok seviyorum seni ( :
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  benim sitemim dj_cansel53 1 400 04-15-2022, Saat: 04:28 AM
Son Yorum: wildfang
  benim sitemim dj_cansel53 5 528 04-15-2022, Saat: 04:26 AM
  benim sitemim dj_cansel53 4 455 04-15-2022, Saat: 04:22 AM