:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece Yönetim Bakarsa Sevinirim:
*Asİ-yÜrEk*
Yaa arkadaşlar ben karışmazdım ama ne varki dayanamadım ve bende sizler gibi normal bir üyeyim başta Mert olmak üzere diğer arkadaşlar bu konu adı üstünde istekleriniz başlığı altında açılmış bir bölüm ve bu bölümünde bir kuralı var sadece Adminlere istek yapılır onlarda değerlendirir normal üye olarak sizin yada benim hiçbir yetkim yok üzerimize vazife olmayan konulara karışmayalım tamam ben bir istek yapmışım ve belliki düzeltilmesini çok istiyorum ama buna biz üyeler değil adminler karar verir lütfen üzerinize vazife olmayan konulara karışmayın ben sadece yönetim dedim sizlere ne oluyor anlamadım deveam etmeyin yoksa sert çıkmak zorun kalacağım Yönetim kusura bakmasın.
Ara
iLLeth.!
yaptık bile..DBig GrinBig Grin:d
Ara
can yoldaşım
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaa arkadaşlar ben karışmazdım ama ne varki dayanamadım ve bende sizler gibi normal bir üyeyim başta Mert olmak üzere diğer arkadaşlar bu konu adı üstünde istekleriniz başlığı altında açılmış bir bölüm ve bu bölümünde bir kuralı var sadece Adminlere istek yapılır onlarda değerlendirir normal üye olarak sizin yada benim hiçbir yetkim yok üzerimize vazife olmayan konulara karışmayalım tamam ben bir istek yapmışım ve belliki düzeltilmesini çok istiyorum ama buna biz üyeler değil adminler karar verir lütfen üzerinize vazife olmayan konulara karışmayın ben sadece yönetim dedim sizlere ne oluyor anlamadım deveam etmeyin yoksa sert çıkmak zorun kalacağım Yönetim kusura bakmasın.
SEN ÖLDÜÄžÜN ZAMAN SENİ ANLICAZ Big GrinBig Grin ARKADAŞOM
Ara
can yoldaşım
Imzan öle Dio Walla Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
İmzamla konunun bir alakası yok seni tekrar uyarıyorum arkadaşım kalbini kırmak istemiyorum bak inan şu an sinirlerim tepemde daha fazla kızdırma bu bir ricadır lütfen.
Ara
can yoldaşım
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İmzamla konunun bir alakası yok seni tekrar uyarıyorum arkadaşım kalbini kırmak istemiyorum bak inan şu an sinirlerim tepemde daha fazla kızdırma bu bir ricadır lütfen.
ben alakası var demedim ki zaten:pisik: bida Confusedmiley33ConfusedizConfusedmiley33Confusediz konuşma bende seni uyarıyorum canıx
Ara
iLLeth.!
kardes sana kolay gelsin bn kaçar... Big GrinBig Grin

([can yoldasım])
Ara
can yoldaşım
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardes sana kolay gelsin bn kaçar... Big GrinBig Grin

([can yoldasım])
öptümm bysssss
Ara
soyle
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaa arkadaşlar ben karışmazdım ama ne varki dayanamadım ve bende sizler gibi normal bir üyeyim başta Mert olmak üzere diğer arkadaşlar bu konu adı üstünde istekleriniz başlığı altında açılmış bir bölüm ve bu bölümünde bir kuralı var sadece Adminlere istek yapılır onlarda değerlendirir normal üye olarak sizin yada benim hiçbir yetkim yok üzerimize vazife olmayan konulara karışmayalım tamam ben bir istek yapmışım ve belliki düzeltilmesini çok istiyorum ama buna biz üyeler değil adminler karar verir lütfen üzerinize vazife olmayan konulara karışmayın ben sadece yönetim dedim sizlere ne oluyor anlamadım deveam etmeyin yoksa sert çıkmak zorun kalacağım Yönetim kusura bakmasın.
aferinb huso konusmalarında duzelme var Wink
Ara
~uqqaLa~
:d:d:d:d:d
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sayın Yönetim. deli yürek 5 773 05-10-2009, Saat: 02:51 AM
Son Yorum: MorciveT
  Sayın Yönetim adyge55 8 820 03-11-2009, Saat: 11:06 AM
Son Yorum: adyge55
  çok sevgili yönetim :) kı@ymı@k=) 0 431 03-07-2009, Saat: 02:51 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Yönetim Duy Sesimi Yenemuko 18 1,247 11-04-2008, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: CaNaT
  Kamuoyu Yoklaması ... Yönetim'e Firari Fırtına 4 566 09-17-2008, Saat: 10:00 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:41 AM