:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
+18 anne babasini kesti
soyle
Amasya’n?n Merzifon ?l?esi’nde ailesiyle birlikte oturan ?izofreni hastas? 25 ya??ndaki M.K., anne ve babas?n?n ba?lar?n? keserek evin duvar?na ast?.

40081.jpg

Karde?ini doktora g?t?rmek i?in sabah eve gelen a?abey Erhan K., korkun? olayla kar??la?t?. Polis, M.K.’yi g?zalt?na ald?.

Olay, Amasya’n?n Merzifon ?l?esi'nde d?n gece yar?s? meydana geldi. ?izofreni hastas? olan ve tedavi g?ren M.K, birlikte ya?ad??? annesi 60 ya??ndaki Senem K. ile ?ift?i olan babas? 65 ya??ndaki ?brahim K.’la hen?z belli olmayan bir nedenle b??akla sald?rd?.
41003.jpg41004.jpg

K., anne ve babas?n? b??aklayarak ?ld?rd?kten sonra ba?lar?n? g?vdelerinden ay?rarak odan?n duvar?ndaki ?iviye ast?. Bu s?rada olay? g?ren 28 ya??ndaki ablas? Seher K.’y? da b??akla sald?rd?.

Bo?az?ndan hafif yaralanan ve korkuya kap?lan gen? kad?n odas?na giderek kap?y? kilitledi. M.K ise daha sonra odas?na giderek uyudu. Sabah karde?ini doktora g?t?rmek i?in eve gelen Erhan K. (34), korkun? olay kar??s?nda g?rd?klerine inanamad?.
Haber verilen polis k?sa s?rede olay yerine geldi ve uyuyan ?izofren karde?ini buldu. Elinde olayda kullan?lan b??ak bulunan M.K., anne ve babas?n? kurban etti?ini s?yledi. Polis K.’y? g?zalt?na ald?. Odas?na saklanarak hayat?n? kurtaran ve girdi?i ?oktan ??kamayan Seher K. ise hastanede tedavi alt?na al?nd?.

ZAMAN ZAMAN SALDIRIYORMU?

Anne ve babas?n?n cesediyle kar??la?an Erhan K., ak?am birlikte oturup sohbet ettiklerini belirterek, “?ftara babamlara gelmi?tik. Yemekten sonra biraz sohbet ettik. Sonra ben gidece?imi belirterek karde?im M.'ye yatmas?n? s?yledim. Zaman zaman bize sald?r?rd?. O y?zden tedirgindim. Eve gidince telefon ile bir kez daha arad?m. Karde?im ??kt?. Biraz konu?tuk. Sonra da telefonu kapatt?k. Kendisi ?izofreni hastas?d?r. G?t?rmedi?imiz doktor kalmad?. Ama iyile?medi. En sonunda bunu da yapt?. Bu ac?y? nas?l kald?raca??z” diye konu?tu.

Polis konuyla ilgili geni? ?apl? soru?turma ba?latt?.
Ara
YARGIÇ
ne diyeyim cesur nerden buldun bu adamları biri anasını keser biri babasını keser Smile ya gülünecek bir durumda yok ortada ya neyse paylaşım için sağol kardeş
Ara
soyle
Big Grin Big Grin abi bunlar bulunmayacak adamlarmi benim hobimdir bole olaylari bilgisayara kaydederim arsiv yapiom bole
Ara
YARGIÇ
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin abi bunlar bulunmayacak adamlarmi benim hobimdir bole olaylari bilgisayara kaydederim arsiv yapiom bole

karde?im zaten korkuyorum birg?n bu adamlardan etkilenip sende beni keseceksinBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
soyle
:S abi benimki hobi bole haberleri seviom zaten bigun ya kizkardesimi camdan atacam yada gebertcem basiminbelasi Big Grin manset olursam vasiyetimdir sana Smile olay haberimi buraya sen koycan
Ara
YARGIÇ
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::S abi benimki hobi bole haberleri seviom zaten bigun ya kizkardesimi camdan atacam yada gebertcem basiminbelasi Big Grin manset olursam vasiyetimdir sana Smile olay haberimi buraya sen koycan

Karde?im u?ra?t?rma beni b?yle belal? i?lerle ben beceremem Big Grin Big Grin Big Grin
sen gel karde?ini atma bi yerden bu haberlere sen devam et en iyisiBig Grin
Ara
soyle
yaf iyiki bisey dedik ha Big Grin neyse bende kendim atlarim bari :d
Ara
YARGIÇ
cesur birader atlama sa?a sola Big Grin Big Grin Big Grin
laz?ms?n sen bizeCool
sen olmazsan korkunun tad? yokBig Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
soyle
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin abi onun yuzunden net kapandi gelde atma camdan asagi sinava giren o intierneti kapanan ben ne alakaysa allam ya Big Grin
Ara
Masal_yuzLu
Casur nikli arkadaş galiba çok cesur olduğunu idaa ettiği için
bizi korkutuyor Big Grin

Evet biz korkağız bunlara gerek yok..

ALLAH kimseyi bu duruma sokmasın...

Kurtulan kıza allah şifa versin..

ölenlerede ALLAh rahmet eylesin..

Deli çocuğada Allah bela versin.

Mannak adam. kendiini kesseydin

ALLAh belanı versin..

offffffffffffffffff....