:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zorunlu gidişş
kı@ymı@k=)
yaşam ve insan diyincee kategoriyii bende buraya açim dedimm

ben gidiyorum 1.5 ay dan biraz daha fazla bi süree yokumm yani haziran 15 e kadarr son aylarr artıkk en yoğun olunan vee hayatımıda aslında en çok belirleyen aylarr yanii son virajj ya tamm dönücemm yada sağda uçurum var parçalarımı zor toplicaklar
hayatımı belirleyeceğimm iyi yada kötüü nasıl olursa artıkk 3 saat 15 dk lık bi sınav içinn aranızdan ayrılıyorummm kimm dikkate alıırr bilmem çoğu kişiyle samimi değilimm amaa forumdaa kalıcı olmadı demenizi istemediğimden bildiriyorumm

sevgiyle kalınn başarılı bir sınavın ardındann görüşmek üzere ...
Ara
simla
başarılar dilerim canım.Allah yardımcın olsun...Smile
Ara
kı@ymı@k=)
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:başarılar dilerim canım.Allah yardımcın olsun...Smile

ablam benim sağoll
Ara
riukeen
kazanıcaksın Smile
Ara
kı@ymı@k=)
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kazanıcaksın Smile

inşallah canımmm
Ara
history
Eğitim sisteminin acı gerçeği....umarım başarılı olursunuz, Arzuladıklarınızı yaşamanız dileğiyle, Allah (cc)yardımcınız olsun...:$
Ara
simla
sen de sağol canım.başarırsın mutlaka istedikten sonra...olmazsa da çok dert etme kendine.seni özleyeceğiz... Smile
Ara
kı@ymı@k=)
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eğitim sisteminin acı gerçeği....umarım başarılı olursunuz, Arzuladıklarınızı yaşamanız dileğiyle, Allah (cc)yardımcınız olsun...:$

teşekkür ederim inşallah başarırım aminn
Ara
kı@ymı@k=)
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen de sağol canım.başarırsın mutlaka istedikten sonra...olmazsa da çok dert etme kendine.seni özleyeceğiz... Smile

istiyorum tabikidee
Ara
€BeRimSin
Mervem, Özlecem seni :'( Hemen gel emi .. Çok Çok iyi bak kendine ..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:01 PM