:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Bende Bitip Tükenmeyen Bir Yara….Git Gönlüm Sen Aşkını Baki Olanda Ara…….!!!
нüzüηçiçÑ”ği
Mefluç Bir Hayatın Girdabına Takılı Kalmışım Ben....

Muzdarip Bir Gönülle Dile Gelsem Kimene....Kim Bakar Dönüp Te Bu Sefil Halime...

Terkedilmişliğimin Yalnızlığına İtilmişim....Çaresizliğin En Acı Yaralarını Sarmışım Bedenime....

Neyime Benim Sevmek, Neyime... .

Aşk Dediğin Yüreğimize Siner Mi Ki....Offfff Be Talihime Yandığımın, Her Döndüğüm Köşe Bana Zindan Oluyor Nedense....

Var Mı Dönüp Te Yüzümün Güleceği Bir Köşe....? Çöreklenmiş Gözlerimde Bir Sevda Çeksem İzin Olur mu....? Dipsiz Hayallere Demir Atsam, Gamlı Düşlerin Arasında Gezip Dursam, Çıban Görünümlü Hayatım Bir Mana Bulur Mu...?

Diyorum Ya Hayat Bana Hep Oyun Oynadı, Teselli Kırıntıları Geziniyor Hep Düşlerimde....

Yalnızlığın Yasını Tutmaya Devam Ediyorum Her Nedense...

Sevmeler Yalan, Sevilmeler Yalan Şu Gönlüme...Aşk Mı Diyorsun Hala, Size Ne Kadar Yakınsa, Bana O Kadar Uzak İşte.....Meczup Hüviyetine Bürünmüş Bedenim, Kahır Bulutlarının Sağanağına Tutulmuş Yine....

Efkar Efkar Öten Rüzgarın Bedenime Vuran Uğultuları Arasında, Islak Bedenimde Şekil Alıyor Damlalar....

Ahhhh , Feleğine Yandığımın Hülyaları, Bir De Gerçek Olsanıza Şu Garibe....Birde Aşk Kapımı Çalsa Olmaz Mı....? Yoksa Aşk Bana Hepten Yasak Mı...?

Solgun Kalmış Bakışlarıma Bir Renk Verecek Yok Mu? Kısır Kalmış Düşüncelerime Ya Yol Veren? İç Dünyama Nüfus Eden Bu Istırapları Dindiren De Mi Yok?

Koyu Matemler Bırakıyorsunuz Hayatıma, Zaten İp Ucunda Duran Bedenim..! Denge Kurmakta Zorlanırken, Hayatın Tekmesini Yiyip Düşüverdim Karanlıklara... Yüreğimin Sert Vuruşları İsyankar Kesildiler Bana....

Duygularım Felce Uğradı Bu Vuruşlar Karşısında...Gözlerime Tezahür Eden Çileli Damlalara Engel Olamadım Ki....

Acıların En Bedbahını Sundular Yavaş Yavaş Akarken Şakaklarıma....Meyus Bir Çehre İle Takılı Kaldım Aynalara....Tipimin De Diğerlerinden Pek Farkı Yoktu....

Karizmatikti Ama Sevgiye Açılan Kapısı Yoktu....Nedense.... Kısılan Gözlerimden Dökülürken Gözyaşlarım
Bıraktım Bana Gülmeyen Hayatıma....,
Bedenimde Boğum Boğum Kabaram Damarlarım Nüfus Ettiler Dışarı Çıkmak İçin...

.Sefalet Rüzgarları Her Bir Yerden Eser Oldu.... Aşk Mı Diyorlar Sanki Fısıldayarak Bana.....Ben Bunu Anlatamadım Henüz Ama....Aşk Bende Derin Bir Yara.....Anlatabilirmiyim Beni Anlayana....

Aşk Bende Bitip Tükenmeyen Bir Yara....Git Gönlüm Sen Aşkını Baki Olanda Ara.......!!!!!
Ara
нüzüηçiçÑ”ği

yara.jpg

Yokluğuna kanayan her gecede..

" Benden ömür uzaklıktaki yüreğinden " kurak toprağa düşen cümlelerin ölüme mevzilenmiş namlusunda kanattım hasretini...

Sen kirpiklerini gökyüzünün ince dallarında uyuturken, ayrılıklara yataklık eden bir eşkıya gibi kelimelerin namlusunda ağlattım içimdeki cocuğun gözbebeklerini ...

Sen benden uzaklarda susmaları oynarken ben sensizliği anlatan intihar mektuplarının harflerinde susturdum yokluğunun pas tutmuş çığlıklarını..

Seni sevmenin bedeli ölümle onurlandırılmışsa sevgili; gülüşlerim kefenim, saçların darağacım olsun…

Çünkü ben; ayrılık şarkılarının notalarına yaslanıp uzaklarda yarınlarım için vuslat cicekleri toplayan kadının dudaklarından söylenmiş son mutluluk cümlesiyim..

Unutma sevgili ; benden bir ömür uzaklığa gitsen de, ben hala ilk gün ki gibi seviyorum seni...

Sesini duymasam da varlığına yaslanıp dualarıma ekliyorum ıslak gözyaşlarımı...

Tozlanmış hatıralarımı gözlerimin önüne getirip getirip yüreğinle bana gülümsediğin hallerini anımsıyorum...

Lakin gittiğin günden beri her yağmurda hüzünler üşüşüyor bedenime...

Ne zaman yağmurun bulutlarla dansına tanıklık etsem; kanla yıkanmış yaşlarım düşüyor kuru toprağın ince dudaklarına.. Yaşıma,başıma aldırmadan delicesine ağlıyorum gözlerimde nem, yüreğimde sensizlik ile..

Biliyorum ki; gözlerimden her akan yaş, bana haram gülüşlerine dua oluyordur..

Kirpiklerimden akan her nem, senin yazgına senin acılarına kefaret ödüyordur umarım..
Ve geleceğini bilsem; umuda gebe sabahlara kurşun sıkardım..

Ölmeden önce gözlerini göreceğimi bilsem; dağlarını sırtlanıp tuz basardım kanayan sancılarıma..

Ah gülüm, ah hicrana gelin ettiğim yarim.. Soğuk kış gecesi kanlı gözyaşlarınla yıkadığın duvarlara yaslanıp beni ararsan avuç içlerinde, bulamazsın beni. Çünkü ben; sözün bittiği yerde " yüreğindeyim...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
21bp1.jpg
ne hataların acısı
ne ayrılıgın sancısı
bu sabah mutlu uyandım
bitti artik kendimle askin kavgasi

bedeli ödenmis sevdamin
acisi yamanmıs dünyanın
yinede gelince aklima
yagmurlarda bakısların

ah bu gönül
seni deli gibi sevdi güzelim
seni hep sevdi
yagmurlarda solan yüzüne
tutusur bulutlu gözlerine

Hangi yol
Sonu olmayan
Hangi göz her gördüğünü anlayan
Hangi ses bağırsa da duyulmayan
Hangi ayna iç içe görüntülerde yansımasız
Hangi ben
Sayısız
Hangi aşk
Gerçeği işte bu’dur dediğin
Hangi çile aslında hiç bilmediğin …

Yüreğine Sağlık HüzünÇiçeği ..
нüzüηçiçÑ”ği
Kimseye soramıyorum seni!
Kirlenme diye hiç öpmedim ya...
Belki başkasını seversin diye,

hiç söylemedim sana sevdiğimi.
Bilmiyorsun,
boğazımda düğümsün!
Yutkunsam gideceksin,
yutkunmasam...
Ölürüm...!

teşekkür ederim (:
Ara
€BeRimSin
Yüzünü yüzüme sürdüğünde...
Tenime batan dikenlerin acısını hissetmedim...
Tenime musallat olan ateşin..
Ellerime bulaşan bu kan da ne?
Islak sokaklarda batan aşkların dikeni mi?..
Yüreğimin en kuytularında…
Bilmez misin?

Rica ederim (:
нüzüηçiçÑ”ği
Vedalara, el olan koca adam/ım... O birbirine yapışık kelime yara ediyor dilimi... Yutkunamıyorum... Yutkundukça da el/veda(n) oluyorum...

Dikiş tutmuyor bu ayrılık... Acıdığı yerden kesiyorum sensizli(ğ-m)i...

Senden sonra hazan/da olmadım... Karlar/da yağmadı saçlarıma... Arabesk ağıtlarda yakamadım. Kelimelerim afilli de seslenmedi sana... Herşey sendin zaten... Baştan başa sen oldum... Tepeden tırnağa kara(n)lığını üstüme giydim... Çırılçıplak bir kara(n)lık olarak kaldım gün ışığının tenime vuran ışıklarında... Yamaları sökülüyor gidişinin... Az önce de dedim ya, dikiş tutmuyor bu acı!

Hani ben nakış yapmayı da bilmem... Ya da dantel örmeyi... Seni nakışlasam, örsem yüreğime... Kendi söküklerimi bile dikemiyorum baksana!

Geceden düşen düş/tüm yüreğine...Düşerken Tanrı kanatlarımı vermeyi unutmuştu... Ondan melek değilldim. Zaten kanatlı mıdır melekler masallar gibi muamma? Bilirsin, masallara inanmam pek... Oysa şimdi kendi masalımın yalnız çocuğuyum şimdi, yalnızlığımın öznesi de yüklemi de sen olan... Kanatlarım olsa uçmayı bilirdim, senden oldukça uzaklara... Belki başka yüreklerde bulurdum aydınlığımı kimbilir? Ama yoktu kanatlarım işte. Kal/dım sende... Ben gitmedim/gidemedim, ne farkeder?... İlgi eki aramıyor sen'li harflerim...

Ama sen;

Gittin..... Gittin... Dere tepe uzağ(ım)a gittin... Başka şehirlerde, başka masallar fısıldadın işitmesini bilmeyen kulaklara... Onlar suretine aldanırken, bir zaman sonra sende yoruldun... Sus oldun!

Dön/me... Başka tenlere değmiş tenini bana sür/me...

Sökük yamalı sen(im)le mutluyum ben... Dikmeye çalışmıyorum bizi... Kılıflar bulmuyorum, en güzel renklerden seçilmiş... Siyahı seçtim... Siyahlara damlattım kirlerini... Gözükmüyor üstümde lekelerin...

Şişthhh güçlü bir adamsın sen... Eğilme düşlerime... El sür/me... Suçlusu yok bu sevdanın... Gecelerim/iz yargıçsız... Terazilerimiz yok... Yokluklar içinde yarattığın yoksullukların yoksunluğum oldu... Seni yokluğunda daha büyük sevdim... Yokluğun, varlığın kadar yamalı olmadı... Adımı sana yalan koydu... Yaşadığın en güzel yalan... Hiç inanamayacağın yalan sana bu aşk/ım!

En değerlimdin benim... Zarar göreceksin sığınağımda diye sigara bile içmedim... Boğulacaksın diye kıyamadım sana... Kendimi bile düşünmedim seni severken... Canını ben acıtamazken, sen acıttın sol yanımı... Sığınağı harabeye çevirdin...! Nereye dönüyorsun şimdi? Küreklerini nereye vursan, bak viran!!!

Hoşça kal bırakıyorum yüreğinde... Vedalar, el bana adam/ım!... El ol/ma... Gülüşlerimde kal...

El/veda'n....
Ara
€BeRimSin
Bugune kadar savundugum tum ilkerimi,benligimi yikip gidiyorsun.Halime bir bakarmisin,kalman icin her istedigini yapmaya hazirim.Ne aci.Gururum coktan yenilgiyi kabul etmis.Senin gozunde kimbilir ne haldeyimdir simdi.Kendi degerimi ddusurdugumun farkindayim.Ama dayanamayacagim gitmene.Sen gittikten sonra yasayacagim acilari tasiyamayacagim.Bu aciyi cekmemek i.cin yapiyorum butun bunlari.Ve kahretsin,biliyorum ki ben boyle yaptikca sen daha da uzaklasiyorsun benden.
Iyisi mi aldirma sen soylediklerime,git haydi.Hangi aci sonsuza dek surmus ki,bitecek bir gun.Acim bittiginde sen de biteceksin.Oysa ben sseni bitirmek istemiyorum.Simdi gidiyorsun ya,donmek istersne bir gun cok bekleme olur mu.Acim surerken don.Acimi yasarken don.Acim bitmeden don...!!!!
MaNeSiA
Seni sevmenin bedeli ölümle onurlandırılmışsa sevgili; gülüşlerim kefenim, saçların darağacım olsun
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
teşekkürlerSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Bende Anladim . . . DarkLady 5 584 04-14-2022, Saat: 07:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 579 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  **Öldürecektim Seni Bende** MasaL_perisi 19 793 04-13-2022, Saat: 02:33 PM