:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dualarınla yaşamadım ki ! Beddualarınla öleyim
can yoldaşım
Kim bilir ne baharlar gececekti üzerimizden ve biz daha ne baharlar atlatacaktık! Belki aglayacaktık cogu zaman ama kimi zamanda hayata inat mutluluklar yasayacaktık ! Taa ki senin beni terkettigin güne kadar .
Gidisin erken oldu ama unutulman hicde öyle degil . Simdi sözlerim birer anlamsız kisileri oynuyor ve oynadıgı hayatı insanlara dar ediyor . Sorumlusu yok aslında ama dilim hep seni söylüyor ve gözlerim hep seni sucluyor ben degil . !

Gecelerim artık isyan ediyor ve o rüzgarlı mehtapları istiyor ama ben hep yagmur yagdırıyorum yine gecelerin üstüne .. Ben sigara kullanmam bilirsin bu yüzden cay karası gözlerini cekiyorum icime . Alkol desen hayatımda görmedim ama seni iciyorum her gece kadah kadeh zehir niyetine.. Galiba herseyden daha cok zarar veriyorsun artık bana . Ama ne yaparsın hayat bu simdilerde kelimelerim bile kilitlendi mahser gününe ve o gün geldiginde cektiklerimle beraber dökecegim göz yaslarım da dahil hepsini ayaklarının önüne. Ve sen hesap vereceksin belki inkar belki kabul ama herseyden cok isyan edeceksin bana ve dilinden bana karsı acımasız sözler cıkacak ! Sonrasında ardı arkası kesilmeyen beddualar.Bende gülmek isteyecegim ama o kadar acı ceken bedenimle nasıl güleyim ! Sana karsı söylenecek tek sözüm var. DUALARINLA YASAMADIMKİ BEDDUALARINLA ÖLEYİM !!! .
Ara
€BeRimSin
Alıntı:
[b][i]DUALARINLA YASAMADIMKİ BEDDUALARINLA ÖLEYİM

[/i][/b]Doğru söze başka ne dene bilir ki .. Yüreğine Sağlık ..
can yoldaşım
teşşkür ederim hasan
Ara
ÐŽeşaren
Alıntı:[b][i]DUALARINLA YASAMADIMKİ BEDDUALARINLA ÖLEYİM [/b][/i]

Cok doğru ve beğendiğim bir söz ..

Teşekkürler ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  'Gözlerini Getir Öleyim .. ÐŽeşaren 2 532 10-04-2010, Saat: 12:26 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  şehitlerimize(valla üsüntüden doru düsgün yasamadım:() djseninim 3 372 10-17-2007, Saat: 01:04 PM
Son Yorum: djseninim
  gözlerini getir öleyim... GCLRNFNS 2 430 10-13-2007, Saat: 10:19 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  getir gözlerini öleyim d€n!z kısı 2 547 04-03-2007, Saat: 12:09 PM
Son Yorum: d€n!z kısı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:49 AM