:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda Duygusuz:
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar belki size tuhaf gelecek ama yine kurtulamadınız:

babam beni korkutmak için öyle söylemiş kapattırcam filan hep hikaye.ama bir daha limiti aşarsam kapattıracağına dair yemin etti.sabah kaklktığımda netin kapandığını sanmıştım çünkü modemin normalde 4 ışığının değil iki ışığının yandığını farkettim kendi kendime dedimki bu net kapansa ışıklardan hiçbirinin yanmaması gerek annemde geldi bana net kapandı dedi. ama ben inanmadım içeri gittim annem domates filan doğruyor spliiteera bağlı olan ağ kablosunun çıkartılmış olduğunu gördüm dalga manasında dedimki şimdi net kapandı öylemi dedim annnemle babamda tabi kapandı diye cevap verdiler. Bende çocuk kandıryorsunuz sanki gözüm kör değil koca ağ kablosunun takılı olmadığını göremeyecek kadar deyince afedersiniz şeytan görmüş gibi oldular kabloyu taktım.Sanki çocuk kandırıyorlar:abim askerde her hafta msn de onunla konuşmak istemelerine rağmen nasıl kapattırabilirler neti akıl almaz yani.Ağ kablosunu çıkartmışlar yaa.
Ara
Tutsak
ben çok uğramam buraya ama helal olsun kardeşimee umarım tez zamanda dönersin zaten çok ta büyük bir miktar değildir babının siniri geçince dönersin bizde seni bekliyor olacağız güle güle git güle güle gel.Smile
*Asİ-yÜrEk*
Kardeşim onlar çocukmu kandırıyor.
Ara
Tutsak
demekki sen onlar için hala çocuksun anneler babalar öyle görür Smile sende baba olduğunda anlarsın
*Asİ-yÜrEk*
Onlara göre çocuğum buna tamam ama kandırılacak kadarda değil.
Ara
Tutsak
kandırmmaışlardır senin net bağımlısı olduğunu bildikleri için şaka yapmışlardır bende kardeşime yaparım aynı şakalarıSmile
*Asİ-yÜrEk*
Haklıda olabilirsin tabii.
Ara
riukeen
Kardeş arada bi uğra foruma Smile yolun açık olsun bundan sonra kotalı almassın olur biter
Ara
riukeen
Pardon görmedim sevindim bak simdi Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pardon görmedim sevindim bak simdi Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Bebekleri (: MeLeksi 17 2,021 03-05-2011, Saat: 08:15 PM
Son Yorum: Hasretiim