:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çilek
PCKoPaT
kıSkanma SerSi kıSkanma Big Grin
Âh be.
Ara
EndLess
Kıskanırsam NoLcak.......SadSadSadSad
Ara
AsLı
[INDENT]
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aßoww yawRm dedi ßaa:$

Big GrinBig Grin
sana cook yaewrum diyen var ama kisme benim gibi diyemez dime TongueSmileSmile
mucuuuuxxx Big Grin
[/INDENT]
Ara
gözüyaşlı@
saolun destekleriniz için
Ara
ÇiLeK
gözüyaşlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çilek senin başka int sitesinde de aynı yazıları yazmana bozuldum çünkü burayı bir aile olarak görürsen ve yazılarını buraya ait yazarsan burası seni çok sevecektir

Merhaba gözüyaşlı...

Evet başka yerlerde var paylaşımlarım ve şunada dikkat etseydin keşke ordaki çilekle burdaki çilek arasındaki farka,ben sadece paylaşım yapıyorum orda ve çıkıyorum ...

Ama burası benim için anlatılmaz anlatamam ne kadar söz söylesemde anlatamam sende anlayamazsın yada bi başkası anlayamaz benim yüregimi bilen anlar ancak ....Ben buraya sevgimle yüregimle yapıyorum o paylaşımları evet ailem burası asla vazgeçmicegim ailem canlarım herşeyim onlar bilirler...Ahh anlatabilsem buranın bendeki yerini ama anlayamazsınız ki sadece şunu bilin benim için burası çok fazla degerli her yerden ben burda sevgi dolu yüregimle benimligimleyim ama başka yerlerde sahte olan bi çilek var ben burda neysem oyum..HERKESİ ÇOK SEVİYORUM.....Bunu asla anlatamam ama belki anlayan çıkar beni....

Merak etme gözyaşı...Ben olmıcam madem üzüyorum madem üzüyorum artık olmıcam içiniz yüreginiz ferah olsun ben burda olmasamda benligim yüregim burda olucak ....

Artık çilek yok......Sad Ben üzülürüm ama bi başkasını üzemem buna yüregim dayanmaz....yeri geldi hakaret edildi sustum ...ama birisini üzüyosam gitmeliyim gidiyorumda gönlünüz ferah olsun....Ben ailemle olucam yüregim burda atıcak siz beni unututacak olsanızda ben sizleri unutmıcam......

Sevdim tertemiz bi yürekle.....
Tanıdıklarımı beni tanıyanlar ve tanıyamadıklarım iyi ki varsınız ve tanıdıklarım iyiki sizleri tanıdım son nefesime kadar sizlerle konuşacagım...
Ben unutulsamda siz unutmıcaksınız benim yüregimde sonsuza dek
ÇiLeK yok.....Üzdügüm için özür dilesemde az kalbimin şuanda neyse...

Kendinize iyi bakın....Allaha emanetsiniz hepiniz..Umarım sizi üzmicek çilekler gelir bundan sonra...
YÜREGİM SİZLERİ ÇOK SEVİYO...YERİNİZİ KİMSE ALAMICAK ...

HOŞCAKALIN
Ara
ÇiLeK
resim35buyukresim.php?id=r35-img__blogcu...eda_1__jpg

Z-A-M-A-N-
Zamanı düşensene bi düşünebildiğin kadar
Neye göre değerlendireceksin
Merdivenlerden adım adım çıkmak gibimi
Akar Suyun şırıl şırıl akması gibimi
Sokak lambaların tek tek yanması gibimi
Muslugun bire birer su damlatması gibimi
Veya bu sözlerin tek tek yazılması gibimi
Bir müziğin başlayıpta bitmesi gibimi
Güneşin dogup batması
Acıların kederlerin hasretlerin
Günler sonra kaybolması
Yada yıldızların yeni bir gün sabahında yavaş
Yavaş kaybolması gibi bir şey
Öyle değilmi
Zaman işte bu her şeyi zamnla gösteren
Zamnı gelince diye söyleten
İnsan a acıyı kederi yaşatan sonrada
Alıp başını gidince unutturan bir zamn
Yaz yaz kelime bitmez sen dur hele
Bu zamn kimseyi beklemez
Artık demir almak günü gelmişe zamndan
Bizde bırakalım artık bu sözleri yavaştan…
Hepinize mutluluk dilerim bu diyardan…!
Olmayan veya olmaya yada olacak dostluklar için
Merhaba…………………………….

Son sözse,nerde olursam olıyım sizler yüregimde olucaksınız ben nereye gidersem gideyim sizide götürecegim,ve son nefesime kadar kalbimde saklıcam sizi...
Ama zaman ayrılıksa gitmek gerekse gidilir...elbet bigün ya geri gelirim yada ölüm haberim gelir...gözyaşı dökme gülümse unutma bende gülümsücem en güzellerini yüregimde oldugunuz için gülümsicem....yüregim bigün gelir belki eger gelemezse ......

Hepinize mutluluk dilerim.....
Ara
CaNaT
Çilek gitmeni gerektiren bir şey yok ortada
Kimse senden gitmeni istemedi ki burası senin için ne kadar önemliyse buradakiler içinde sen o kadar önemli ve değerlisin. Bir kişi için onlarca kişiyi feda etmemelisin. Sende biliyorsundur ki burada sana çokdeğer veren seni çok seven bir çok arkadaşın var .
Bu yazdıkların burada kalsın seninle birlikte sende burada kal.

Tekrar görüşmek dileğiyle ..
Ara
asi_ve_mai
bak gözüyaşlı kardeşim.....

öncelikle sen çileği ne kadar tanıkyorsun ki_?
ve şu anda hiç kimse bana duygusuz.com dan başka hiçbir yere üye olmadığını söyleyemez. şimdi sen diyorsun ki biz aileyiz. aile kavramı nedir sence bi düşün bakalım.
aile olanlar evden dışarıya çıkmaz mı_? veya hiç bağlantıları olamaz mı. aile esaret değildir. lütfen beni yanlış anlamayın burada duygusuz ailesine tek sözüm yok ve ben burdaki sıcaklığı hiçbir yerde görmedim.
sözüm o ki insanları tanımadan hakkında yorum yapamazsınız.

insan özgür bir varlıksa istediğini yapar. önemli olan başka yerlere paylaşım vermesi değil. önemli olan burada kurduğu dostluklar. çileğin bu site dışındaki yaptıklarından kimse onu sorumlu tutamaz. önemli olan onun burada yapmış olduklarıdır...

sonuna kadar seninleyim hilal sen içini ferah tut....
senin hiçbir suçun yok....
Ara
WagNeR
Sevgili Gözüyaşlı Çilek arkadşımız istediği gibi paylaşabilir ve buradakileri paylaşması bizim ona karşı sevgimize bi etki etmez Sana gelince Çilek gitmeni gerektiren en ufak birşey yok ... Gitme.....
Ara
volki
Bu ne ya....Çilekle alıp veremediginz ne sizin sorunuz nee anlamıyorum dertiniz nee pm kapattı hakaret edililmiyo artık dedi...Şimdide onu tanımayan yeni üye olmuş birisi yok sen başka sitelerde paylaşım yapmazsan seni daha çok severler...sen sevme gözüyaşlı sevme tanımada eksik kal uzak dur hatta çilekten....Ya çilegi sevicek olan insan onu yüregini sever beee onun o eşsiz sevgi dolu yüregini sever ki eminim ki sevenler onun yüregini gülüşünü gözlerindeki parıltıyı seviyo...

Hattini bil gözüyaşlı,tanımadıgın birisine ne hakkın var bu sözleri söylemeye ne hakkın var benim ablamın aglamasına sebep olamaya ne hakkın var söylermisin ablamın o gözünden akan bi damla yaşa ben ölürüm ama başardılar sonuna getirdini zel birligiyle bravo madalya takıcam sizee yaa bravoo ...

Ya sevmesin kimse eger bi paylaşım için sevicek kimse sevmesin Çilegi eksik kalsın sevgisi filan uzak olsun yeter....Kaçkere dedim ablama kimseye deger verme bu kadar diye sanal dedim anlamadı gerçek gördü degermişmisiniz bilmiyorum ama ablama göre hala degersiniz onun degerine anlamıyorum onun gözünden akan o yaşlara degiyosunuz(lafım herkese degil anlayana)....Gitti onun yerine yeni üyeler gelicek yerini doldurucak orasını bilemem tek bildiigm o çilegin yüreginin eşsiz oldugunu....

..............................degmezz yazıkk lanet olsun
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:15 AM