:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok vukuatlıyım yaa
Seyduna
,,,,,bi ara annemin arkadaşlrı bize oturmaya geldiler bende gidip hoşgeldiniz feln dedim sohbet ettik ..feln ben odaya geçtim sonra baktım annem beni çaırdı meyve getirde yiyelim die neyse ben mutfağa geçtim meyve tabağı hazırladım bi güselde süüsledim sıra bıçakları tabağın yanına koymaya geldi ben çekmeceyi açtım direk bıçak bölümünden bıçakları avuçladım tabağın yanlarına koydum meyve tabağını götürdüm ben odaya geçtim Allah ALLh baktım odadan kahkahalar yükseliyoo dedim neoluyo annem bi gelsene die bağırıo bende dedimki heralde tvde feln komik bişeler gördülerde gülüyolar içeri gittimm baktım Misafirin elinde bıçak yerine TORNAVİDA hana şok oldum hepsi gülüyolar fannem bu ne dio??? çok utanmıştım ama yaa Allhtan komşular beni tanıyodduda yırttık yoksa annem beni keserdii..... SmileSmileSmileSmile oyy
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grintornavida olayında koptumBig GrinBig Grin
sen bide selinle benim vukuatları bi görsenn varyaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Seyduna
oyyy bu neki cnum daha komikleride varda şimdilik bunu yazdım başıma gelmiyen kalmıyo biyere çıkacak olsam ...herkes huyumu aldı valla .....senle gideceksek başımıza kesin bi iş gelecek diolar y ok diom gelmes diomm geliyo ama ya aslında komik oluyo birsürü anlatacak anısı oluyo insanın ben vukuatlarımla mutluyum valla arada rezilde olsamSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
:yikildim:

tornovidaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Seyduna
SmileSmileSmileSmile........napıyım arada oda karışmış
Ara
cilghin
TrnaVİdamı:yikildim:

Ya bcakla tornvidayı nsl krstırdıını mrk ettm ilgnç bi drm Big Grin
Ara
AsLı
elin işte gözün oynasta mı kız senin Big GrinBig Grin Ne diyim bn sana yha Big GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
oğullarına almayacakalr artık seniBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
cilghin
Hee Ktılıorm Ymeein İçine ynlışLkla ne kyrsın acepaBig Grin
Ara
Seyduna
cilghin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TrnaVİdamı:yikildim:

Ya bcakla tornvidayı nsl krstırdıını mrk ettm ilgnç bi drm Big Grin
ya meğer annem oraya tornavidalarıda karıştırmış bende hiç bakamdan avuçlıyınca bitanesi gelmiş allhtan yaa bide dirleride gelseydi ohooo SmileSmile sana gelince aslıcım aynen annemde komşular giitkten sonra öyle dediSmileSmileSmileSmileSmile demkki öyleymiş
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:59 PM