:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerbahçe 4 köşe!
~uqqaLa~
özenti değiL biz bunLara "doğruLar we gerçekLer" diyoruz Yenemuko Smile
Ara
Yenemuko
FB mi doğru ve gerçeklerden bahsedior ne zaman Tarih yazdınız acaba sölermisiniz Big Grin
Ara
piko
snoopy41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her sene oldugu gibi gercekleri tarih yazar tarihide FENER BAHCE
dogruya zaten fenerden baska takım yok tarıhıdıde yazıyo demı nasıl yazıyosa
Ara
piko
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim gildiğim Tarihi GALATASARAY yazardı ne zamandan FB yazmaya başladı gerçi normal bunlar özentiden ibaret Big Grin Big Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:helal be kım tutat en buyuk cımbom bsaka buyuk yokBig Grin
Ara
~uqqaLa~
kendinizi nasıL avutuyosanız öyLe takıLın Big Grin
Ara
Yenemuko
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kendinizi nasıL avutuyosanız öyLe takıLın Big Grin

kendini avutanlar belli Big Grin yazamadıkları tarihleriyle hemde Big Grin
Ara
piko
kactane turkle cıkıyonuzkı sahaya ılk once onu soleyın bıze sonra karsımıza gecıp bız turkıyenın gururuyuz deyınBig GrinBig Grin
Ara
~uqqaLa~
Siz TürkLerLe çıkıyonuz da noLuyo Big Grin gururuyuz Türkiye'nin diyebiLiyonuz mu ? Big Grin hayır Big Grin

ee biz yaßancıyLa çıkıyoruz ama sonuçta TÜRKİYEYİ temsiL ediyoruz, başarıyoruz da diyebiLiyoruz demek ki Big Grin sen de de Big Grin güzeL oLuyor Tongue
Ara
~uqqaLa~
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kendini avutanlar belli Big Grin yazamadıkları tarihleriyle hemde Big Grin

yazamadıın tarihLer dediğin

o kadar çok ki hangi birini yazsam düşüncesiyLen pençeLeşiyorumTongue
Ara
ѕqρα кJмя
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim bildiğim Tarihi GALATASARAY yazardı ne zamandan FB yazmaya başladı gerçi normal bunlar özentiden ibaret Big Grin Big Grin

yazar-dı dediğin gibi,

artık biz yazıyoruz,siz karalamaya çalışın Wink

karalayamıyosanız SİLGİ kullanın.!

piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kactane turkle cıkıyonuzkı sahaya ılk once onu soleyın bıze sonra karsımıza gecıp bız turkıyenın gururuyuz deyınBig GrinBig Grin

Senden Türk oldukları kesin onların..!

Türkiye ve Türk'le yazarken 'T'leri büyük yazarlar belki de,en azından..!

Ayrıca emin ol bazıları senden daha yürekli okuyor İSTİKLAL MARŞI'nı..!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fenerbahçe hükmen galip mi? Ñ•qρα кJмя 32 1,336 04-14-2022, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: wildfang
  FenerBahce Yari FinaLde !! Ñ•qρα кJмя 2 339 04-14-2022, Saat: 06:17 AM
  Haftanın maçı Fenerbahçe Ülker'in!.. Ñ•qρα кJмя 4 555 04-13-2022, Saat: 02:56 PM
  Fenerbahçe 78 – 50 Galatasaray Ñ•qρα кJмя 3 301 04-13-2022, Saat: 01:44 PM
  Fenerbahçe 1 - 0 Sakaryaspor Ñ•qρα кJмя 2 317 04-12-2022, Saat: 04:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 06:36 PM