:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suç muydu????
H A N D E
"Hislerim bir suç muydu? Yoksa hislerimi yansıtmam mı bir hataydı?" diye düşünerek gözleri uzaklara daldı. Kendini suçlu hissediyordu.Çünkü sevdiği lal olmuş derin bir sessizliğe bürünmüştü. Sevdiğinin herşeye rağmen geri duruşuydu onu üzen. O çağladıkça can çiçeği bir adım atmıyordu. Seven yüreğini acıtıyordu bu sessizlik.Aslında böyle değildi canparesi. Nedendi peki bu suskunluk. Nedendi bu uzak duruş. Cevabını netleştiremediği acabalar karabasan gibi üzerindeydi. Gönlü buruktu. Zihni ise bulanık sular gibiydi.

Oysa o çağımamıştı sevdasını yüreğine. Davetsiz gelip konmuştu.Birgün yüreğinde hoş kıpırtıları hissettiğinde "Ne oluyor bana böyle" diye kendi bile şaşırmıştı. Bu şaşkınlık ilk kez onun ismini açık açık rüyasında gördüğünde başlamıştı. Evet onun ismi gece boyunca gözlerinin önünden akıp geçmişti.Uyandığında "Bu ne demek oluyor" diye sormuştu kendi kendine. Evet birşey olacaktı. Ama ne? Çünkü rüyaları çıkardı.Yaşayacaklarını, yaşamadan önce rüyasında görürdü. Lakin bu rüyanın bir sevda habercisi olduğunu anlayamadı. Ona bir sevda yolu görünmüştü. Yol alıp yürüyemediği bir sevda yolu.

Yüreğinin sesiyle sevdiğine, can çiçeğine "Ne olur anla didarım suçlu değilim. Ben çağırmadım sevdanı. Kaderimde varmışsın. Sen ruhuma dokunacak püfür püfür esen bir sevda yeli olacakmışsın. Kızma bana.Uzak duruşunla cezalandırma beni. Ben, senden tatlı dilinden başka birşey istemiyorum. " diyordu.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:59 AM