:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmiyorum
ѕqρα кJмя
Allah'm Yarabbi'm Big Grin

Neyse ya yeter artık kasamıcam valla anlamama rekoru kırıyorsun Big Grin

forumda tartıştığın 2 kişi vardı,

ben ve Faruk abi diye yine giriş yapcam da Big Grin

anlamıcan uzattıkca uzatcan neyse uğraşamıcam vallahi Big Grin

rasgele
Ara
CReATuRE
Uzatma anlamadığın meseleleri istersen daha iyi olur...Bak bu zamana kadar atrtıştığım iki kişi olduğunu sanıyosun ama değil şuda avr bir elin 5 parmağını zaten geçmez bu kişiler...

Buda benim nasıl bir insan olduğumu anlatmaya yeter sanırım...

Bende susuyorum artık uzatmaya gerek yok haklısın...
deli_sevdam
Fazla bişey demicem dışardan takip ediyorum ve üzülüyorum buraya yakışmayanı sizlere yakışmayanı yapıyosunuz ......Ve size şunu söyliyim siz burda böyle birbirinizi kalbinizi kıra durun inciltin bravo size madalya takmak gerek tebriklerr en güzelini yapıyosun harikasınız yaa sizden harikası olamazz....

Burayı sizleri birbirinize düşürmek isteyenler çok güzell başardılar sizde düştünüz harikasınız yakışmayını yaptınız birbirnizi kırdınız hemde fazlasıylaaa yazık yazıkk sizlere.....

Hem ailem gibi diyosun hemde şu yaptıklarınıza bakın başardılar sizde başardınız gurur duyun kendinizleee hemde büyük gurur duyunn HARİKASIN YAA yazık yazıkk ....
....................................
........................................
......................................................
.........................................................................
........................................................................................
..........................................................................................................SadSadSad
Ara
CReATuRE
Sen kimsin SmileSmileSmileSmile
Selin :)
galiba bu kişiyi biliyorumBig Grin
Ara
CReATuRE
kim SmileSmileSmileSmile böyle serzenişte bulunduğuna göre bi bildiği var galiba ve tanıdık biri sanırım...
deli_sevdam
Kim oldugum ne önemi var ki....
Sizin gibi güzel insanlara yakıştıramadım sizlerle güzelliklerle dolu insanlara yakışmadı sizler elle olun kenetlenin birbirinize ne olursa olsun biliyorum ki yürekleriniz büyük ....

İzin vermeyin sizi bu halde görenlerin mutlu olmasına birbirinize düşürüp onların gurur duymasına izin vermeyin güzel insanlar nolursunuz vermeyinn yapmayın bunu aynaya bakın kendinizle hesaplaşın ilk önce ....

Yüreginizin güzelligini dinleyin....Size yakışanı yapın koca yüreginizi koyun ortaya umarım ne demek istedigim anlaşılmıştır anlamadıysanızda o güzel yürekler sagolsun sizler sagolun.....

Yanlış bişey söylediysem özür dilerim affedin....size yakıştıramadım koca yürekliler
............................................................
....................................................................................

Haydi koca yürekliler size yakışanı yapınn.........
Ara
CReATuRE
Gerçekten çok ilgin bi yorumun var merak etmemin nedeni tanıdık biri olduğunu sanıyorum o kadar WinkWink

Söyledikelrin güzel ve anlamlı..tşk
deli_sevdam
Confusedmiley13:Confusedmiley13:Teşekür edilicek bişey yok kii ortada koca yüreklii...

Ve digerleri duyun size yakışmayını yaptınız hepinizin haksız oldugu yerler var bizimde haksız oldugumuz yerlerin oldugu gibi ama siz bu olamazsınız sizler en zor anlarda kenetlenenler olamazsınız sizz hayır yaa başkası olmalı bunları diyen aynaya bakın kendinizii görün nolursunuz bunu yapın emin olun ki bu siteyi birbirine düşürmek için ellerinden gelenin fazlasını yapıyolar ve başarıyolar sizse kendi halinize düşüpp birbirinize bu tür şeyler yapıp yeniliyosunuz farketmeden yapmayın bunu onların istediklerini yapmayın ALLLAH aşkına yapmayınn.....Ben şuna inanıyorum ki siz dogrusunu görüceksiniz ama umarım geç olmazz eger geç kalınırsaa...............

Son dicem sizlere yakışan bumu aynaya bakın bi ve bu sorunun cevabını kendinize verin birbirinizle hesaplaşmayın ilk önce kendinizle hesaplaşın size yakışan bu degil bu olamazz biran önce sizlere yakışanı yapın...

Unutmayın hattasız kul olmaz...hatasız dost arayan dostsuz kalır herkesin haksız oldugu bi yer vardır...YÜREGİNİZE BIRAKIYORUM ARTIK.......

.....................................................................................................
.......................................................
..............................
..................
.............
......
.Sad:Sad:Sad:Sad:
Ara
CReATuRE
Bu Konu yüzünden forumdaki tertemiz yürekli olan insanları belki bu konuşmalarımla üzdüm ve hiç düşünmeden bana yakışmayan bu tartışmaya boşu boşuna girdim...

Arada benim anlatmaya çalıştığım konuyu anlayan herkese tşk ediyorum..

Ve ayrıca sizlerin önünde böyle bir tartışma yaşadığım için sizlerin huzurunu azda olsa bozduğum için özür diliyorum...

'' HER İNSAN KENDİNE YAKIŞANI YAPAR ''

Bana da bunun yakıştığını düşünüyorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:45 AM