:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmiyorum
ѕqρα кJмя
kendini kral sanıp etrafa laf atın şahıs,

sana söylemiştim birilerine laf atarken isim verde laf at CESUR ol diye,

adamlık yap(!) diye ama nerdeeee Big Grin

imalı laflarla konuş,açık açık dök içini,

o kadar küfüre karşı forumdanda bi kaç ceza almak gerçekten ilginçç??!

gerçi benim için farketmez Big Grin

varlığında yokluğunda bir Big Grin

ha tek eksik sen yokken 'laf sokulcak' ve bu lafı kabullenmeyerek saçmalamaya başlayan bi insandı Big Grin

tekrar hoşgeldin :yikildim:
Ara
CReATuRE
DİKKAT UZUN VE GENİŞ İNSAN...WinkWink sen dvm et
ѕqρα кJмя
ediyorum zaten Allah'n verdiği güç ve kuvvetle Wink
Ara
CReATuRE
Benim ne olduğumu herkes bilir...

Birkaç kişi var adını vermek istemiyorum...Vermediğim içinde ne derseniz diyin ama rezil olmalarını istemiyorum burda...

Biri çıkar beni sevdiğini söyler karşılık alamaz 90 derece döner karşıma geçer benim üzerime gelir laf atmaya sataşmaya başlar..

Biri çıkar gitmemi ister her türlü yola başvurur ne yaparsa yapsın beceremez karşımda durur...

Biri çıkar onun için yalan söylemedim diye birine benim karşımda durur...

Böyle insanlar zaten olacak hayatımızda takmaya değmez ki WinkWinkWink
Yenemuko
deminden beri bakıyorum yazdıklarınıza hiç birşey anlayamadım ayrıca neyi paylaşamıyorsunuz onuda bilmiyorum ama sadece şunu söyleyebilirim hiç gereksizce birbirinizi kırıorsunuz şu 3 günlük dünyada insanların birbirini kırmasına gerek yokki bugün varız yarın yokuz bence bu anlamsız tartışmaya hiç gerek yok mesele nedir bilmiorum ama bence gereksiz diorum umarım son bulur bu tartışma
Ara
CReATuRE
Keşke bende neyin ne olduğunu anlasam zaten böyle bir tartışmada olmam SmileSmileSmile
ѕqρα кJмя
tartışma sebebi şudur ki,

bu zat-ı muhterem(!) insan;

imzasında da belirttiği gibi ŞEREFSİZLERE rağmen burdayıım demişş,

be insan Big Grin sorarlar sana sen çok mu şereflisin? dinime küfreden de Müslüman olsa misâli Big Grin

+

bu forumda kimse kimseye ŞEREFSİZ diyemez! Tartışma ortamını çıkartan kendisidir Wink
Ara
CReATuRE
Ya mert neden üstüne alınıyosun ki güzel kardeşim sen şerefsiz olamazsın ki zaten WinkWinkWink
caslum
CReATuRE arkadasım her insanlar bi yerlerde kendilerini göstermek amaçlı bi yerlere yükselmek amaçlı insanları basamak olarak kullanmayı severler..Bunlar normal hayatımızdada yasadgıms seyler kafaya takmaya bile degmez gül geç..Benm de burda okudugum kadaryla anladgm şey senn burdan bi şeklde istenmedgn bi kaç kişi tarafından demekki o bikaç kişinin çıkarlarına terssin..SALLA GİTSİN..Yenemuko arkadasıma katılıyorum gereksiz şeyler bunlar..
Ara
ѕqρα кJмя
iyide üstüme alındım dedim mi ?

Ağzımdan öyle bişey çıktı mı ?

Bu Ali olsun Veli olsun,sen hangi hakla millete ŞEREFSİZ dersin ya?

Kimsin ki sen ? ne sanıyosun kendini ?

Ayrıca üstüne alıncak biri varsa da senden başkası olamaz!.

Bu forumda senin dışında PM yoluyla küfür eden bi ŞEREFSİZ rasgelmedi Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:42 AM